دومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان گنبد کاووس آغاز شد
دومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای مدارس شهرستان گنبدکاووس روز چهارشنبه با برگزاری مراسم افتتاحیه متمرکز در هنرستان پسرانه سیاووش ناصری گنبد آغاز شد.

کارشناس مسوول تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس در حاشیه برگزاری این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: دانش آموزان 240 مدرسه در سطح شهرستان جامعه هدف این مرحله از المپیاد ورزشی هستند.
احمد صفرخانی افزود: هدف از برگزاری این المپیاد مشارکت حداکثری دانش آموزان در فعالیت ها ورزشی است و در این مرحله هر مدرسه با توجه به استعدادهای ورزشی دانش آموزان خود، مسابقات ورزشی در رشته های مختلف را برنامه ریزی و به اجرا در می آورد.
وی با بیان اینکه این مرحله از مسابقات تا 20 اسفند با برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در داخل خود مدارس به طول می انجامد افزود: پس از آن، مراحل شهرستانی، استانی و کشوری المپیاد ورزشی دانش آموزان با معرفی تیم های برتر هر رشته برگزار می شود.
کارشناس مسوول تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس افزود: در دومین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در شهرستان گنبدکاووس مشارکت حدود 60 هزار دانش آموز هدفگذاری شده تا بتوانند با فعالیت های ورزشی هدفمند و همراه با رقابت سالم، به پرورش جسم و روح خود بپردازند.
شهرستان گنبدکاووس با 325 هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است و آموزش و پرورش آن بیش از 60 هزار دانش آموز را تحت پوشش دارد.

  6 آبان 1394
بخش :
کد خبر: 49733
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز