دیدار سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با فرماندار بندرگز

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با فرماندار بندرگز دیدار و گفت و گو کرد.

فرماندار شهرستان بندرگز در این دیدار با تجلیل از رشادت های شهدا ، ایثارگران ، جانبازان و خانواده های آنان ، گفت : امروز به برکت خون شهدا و از جان گذشتگی جانبازان و ایثارگران بوده که ایران اسلامی در امنیت و آسایش بسر می برد.

"علی اصغر میرزایی" زنده نگهداشتن یاد وخاطره شهدا را از نیازهای اساسی در جامعه دانست و گفت : نباید تلاش برای زنده نگه داشتن یاد شهدا و ترویج آرمان ها و ارزش های والای شهدای والامقام محدود شود بلکه باید همواره در این مسیر تلاش کنیم تا شاهد توسعه و تعالی واقعی جامعه باشیم.

وی تاکید کرد : اقتدار امروز جامعه ما مدیون جانفشانی و ایثارگری شهدای والامقام است.
این مقام مسوول افزود : شهدا و ایثارگران سرمایه های گران بهایی برای جامعه ما هستند که باید با الگوگیری از سبک زندگی آنها و انتقال آرمان های شهدای والامقام به نسل امروزی در مقابل آنان ادای دین کنیم.

میرزایی در بخش دیگری از سخنان خود ، برگزاری یادواره شهدای تخریب شمال کشور ، تشییع و تدفین شهدای غواص گمنام در نوکنده ، دیدار با خانواده های معظم شهدا ، جانبازان ، آزادگان و ایثارگران ، برگزاری جلسات شورای مشورتی و غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا با حضور مدیران دستگاه های اجرایی را از مهمترین برنامه ها و اقدامات شهرستان در طول یکسال گذشته بیان کرد.

وی بر خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران و اجرای برنامه های فرهنگی از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد.

وی بیان کرد : شهرستان بندرگز 292 شهید ،  736 جانباز و 36 آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

دیدار سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با فرماندار بندرگز

 

دیدار سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با فرماندار بندرگز

 

  6 آبان 1394
بخش : / استان گلستان
کد خبر: 49747
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز