کریمی در بازدید از نمایشگاه شیرینی و شکلات مطرح کرد:
جدی تر شدن رقابت و انتقال تکنولوژِی با حضور خارجی ها در نمایشگاه
جدی تر شدن رقابت و انتقال تکنولوژِی با حضور خارجی ها در نمایشگاه

عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران ضمن بازدید از سالن های نمایشگاه شیرینی و شکلات، نظم برگزاری نمایشگاه را بسیار خوب ارزیابی کرد.

به گزارش صیدنیوز ، سید محمد کریمی در گفت و گو با خبرنگار انجمن صنفی بیسکویت، شیرینی، شکلات با بیان اینکه امروز توفیق پیدا کردیم که از نمایشگاه شیرینی و شکلات بازدید کنیم، اظهارکرد: از سالن هایی که بازدید کردیم، بسیار خوب بود و با یک نگاه کارشناسی احساس می شود که نمایشگاه، مدیریت منسجم، مسلط و خوبی داشته است.

وی با بیان اینکه به نظر می رسد که در نمایشگاه از عوامل اجرایی خوبی استفاده شده است، ادامه داد: نظم و نزاکت بسیار خوبی بر نمایشگاه حکمفرماست و تطابق آن با تقویم نمایشگاهی نیز به لحاظ ارزیابی شاخص های برگزاری نمایشگاه بسیار مناسب است.

عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران با بیان اینکه حضور خارجی ها نسبت به دوره گذشته افزایش پیدا کرده است، گفت: قطعا این حضر می تواند تاثیر مثبتی روی بحث تولید و صادرات ایران بگذارد، چراکه اصولا فلسفه برگزاری نمایشگاه، ایجاد ارتباط بین تولیدکننده و مصرف کننده و انتقال دانش های فنی است.

کریمی افزود: نمایشگاه شرایطی را فراهم می کند که تولیدکننده ها بتوانند تکنولوژی و محصولات خود را عرضه کنند و مصرف کنندگان نیز بهترین انتخاب را داشته باشند.

به گفته وی، حضور شرکت های خارجی در این نمایشگاه در کنار تولیدکنندگان داخلی هم بحث رقابت را جدی تر می کند و هم در بحث انتقال تکنولوژی می تواند موثر باشد.

به گزارش صیدنیوز به نقل از انجمن صنفی شیرینی، شکلات و بیسکوئیت، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تا روز جمعه 26 شهریور ادامه دارد و از ساعت 10 تا 18 میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

  26 شهریور 1395
بخش : گفتگو / اقتصاد ایران
کد خبر: 54743
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز