فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی :
تاریخ شفاهی جنگ در بخش دریای دوران دفاع مقدس مغفول مانده است
تاریخ شفاهی جنگ در بخش دریای دوران دفاع مقدس مغفول مانده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با تاکید بر ضرورت انتقال و تبیین ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان، گفت:  پیشرفت و امنیت امروز کشور مرهون فداکاری‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان است که در هشت سال دفاع مقدس از جان و مال خود گذشتند تا امروز ما سربلند زندگی کنیم.
به گزارش صیدنیوز ، دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات به خبرنگار انجمن روزنامه نگاران دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس  یادآور رشادتها، از خود گذشتگی  و فداکاری‌های رزمندگان و شهدا است.
وی با اشاره به ضرورت حفظ خاطرات دوران دفاع مقدس گفت: تاریخ شفاهی جنگ در بخش  دریای دوران دفاع مقدس مغفول مانده است و امیدواریم این بخش نیز به قلم توانمند نویسندگان و رزنامه نگارن و هنر مندان احیا شود.
 دریادار سیاری در ادامه ضمن بازدید از غرفه انجمن روزنامه نگاران دفاع مقدس گفت: انجمن روزنامه نگاران دفاع مقدس می تواند در انتقال و تبیین ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان بسیار تاثیرگذار باشد./حب

  21 آبان 1395
بخش : گفتگو / فرهنگ / ایثاروشهادت
کد خبر: 55396
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز