توسط گروه «ده و ده دقیقه»
گروه «ده و ده دقیقه» آلبوم «لیتیوم» به بازار عرضه کرد.
آلبوم «لیتیوم» راهی بازار موسیقی شد .

در آیین رونمایی آلبوم «ده و ده دقیقه» این گروه استودیو خانگی خود را به فروشگاه فرهنگ آورده و برای مخاطبانشان با موسیقی از مراحل تولید دو ساله این آلبوم سخن گفتند و در میان قطعات نیز «نایان صحیحی» نوازنده کمانچه و یکی از تهیه کنندگان آلبوم توضیحاتی را نیز ذکر می کرد.

به گزارش صیدنیوز ، وی در ابتدا گفت: آلبوم «لیتیوم» از گروه ده و ده دقیقه پس از دو سال الان آماده برای ارائه است اما بد نیست امروز ببینید که این پروسه به چه شکلی سپری شده است. اول یک پیانو بود اما راستش را بخواهید در ابتدا حتی پیانو هم نبود بلکه در ابتدا فقط یک ایده بود و بعد پیانو و بعد از آن گیتار باس اضافه شد و در اینجا بود که به حضور خواننده نیز نیاز پیدا کردیم تا ترانه های ما را بخواند. باز هم خلا یک ساز دیگر را در بند احساس کردیم و اینجا بود که گیتار الکتریک را به گروه اضافه کردیم؛ حال به طعم ایرانی اثر فکر کردیم و اینجا بود دف و کمانچه را نیز اضافه کردیم.

صحیحی عنوان کرد: البته ما فقط قسمت خوب داستان را برای شما تعریف کرده و با سازهایمان نشانتان دادیم و ترجیح می دهیم سختی و مصائبی را که تا به امروز چشیده ایم برای خود نگه داریم.

در ادامه آیین رونمایی «نیما جوان» مدیر مسئول نشر و پخش جوان در ابتدا گفت: از گروه ده و ده دقیقه ممنون هستیم که ما را با چنین پرفورمنسی متفاوت کاملا سورپرایز کردند. من برای اولین بار است که از یک گروه چنین اجرایی می بینم که در آن مراحل ضبط آلبوم را به تصویر می کشند.

وی ادامه داد: همان طور که خانم صحیحی گفتند ما فقط قسمت های خوب کار را دیدیم و ملامت ها و سختی های این آلبوم به چشم ما نیامد. بنده به عنوان کسی که مدت ها است در سیستم نشر فعالیت می کند آینده خوبی را برای این گروه متصورم.

«آرین ملکیان» نوازنده مهمان کیبورد آلبوم لیتیوم در ادامه عنوان کرد: به گروه ده و ده دقیقه تبریک می گویم. من یکی از آن آدم هایی هستم که دیر آمدم و زود هم رفتم اما واقعا شاهد بودم که گروه با چه سختی هایی روبه رو بود. بچه ها واقعا نگران آلبوم بوده و واقعا برای آن دل سوزوندند.

جوان در انتها خطاب به حاضران در فروشگاه فرهنگ گفت: از این جا به بعد ما نیاز به حمایت شما داریم. تولید این آلبوم دردسرش خیلی بیشتر از یک پیتزا است با رعایت حقوق کپی رایت این چرخه در سلامت کامل در جریان است.

 آلبوم لیتیوم از گروه ده و ده دقیقه روز یکشنبه به صورت رسمی در شهرکتاب ها و فروشگاه های موسیقی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

- رادیو

  27 شهریور 1395
بخش : فرهنگ / موسیقی
کد خبر: 54796
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز