رادیو سلامت برگزار می کند :
از «حافظ خوانی» تا «تنقلات یلدایی» در رادیوسلامت
از «حافظ خوانی» تا «تنقلات یلدایی»

همزمان با طولانی ترین شب سال، ویژه برنامه شب یلدا شبكه رادیویی سلامت، از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

به گزارش صیدنیوز ، برنامه های شبكه رادیویی سلامت در شب یلدا به شرح زیر است:
***ویژه برنامه زنده شب یلدا به تهیه كنندگی «موسی نظری» و گویندگی «مصطفی مصطفوی» روز سه شنبه ـ ۳۰ آذرماه، از ساعت ۲۱ الی ۲۴ به موضوع «احترام به بزرگترها و جمع شدن اعضای خانواده در كنار یكدیگر» می پردازد.
سیاه بازی، مسابقه طنز، گزارش مردمی، گزارش از استانها، نمایش خانوادگی، بخش صوتی مهلا كوچولو، فال حافظ و حافظ خوانی، خاطرات معاونان وزیر بهداشت از شب یلدا، مهمان ویژه با حضور پزشكان و هنرمندان و ... از جمله بخش هایی این ویژه برنامه رادیویی است.
***«پشت پلک صبح» عنوان برنامه ای از گروه بهداشت و تندرستی، بامداد سه شنبه، از ۳۰ دقیقه بامداد به مدت ۱۲۰ دقیقه با حضور دکتر علیرضا شریفی یزدی، جامعه شناس به موضوع «شب یلدا را ماندگارکنیم با...» خواهد پرداخت.
***برنامه «صبح و زندگی» كاری از گروه بهداشت و تندرستی روز سه شنبه، از ساعت ۷:۰۵ به مدت ۸۰ دقیقه با حضور دکتر حسین اعرابی، روانشناس به این پرسش كه شما شب یلدا را چطور می گذرانید؟ پاسخ می دهد.
***«خونه زندگی» عنوان برنامه ای از گروه خانواده،۳۰ آذرماه، با حضور دکتر حسین اعرابی، روانشناس با موضوع «مهارت های زندگی» به این پرسش كه مهمانی خانواده همسرم بریم یا مهمانی خانواده خودم؟ پاسخ می دهد.
***برنامه «غذا سلامت زندگی» كاری از گروه تغذیه و سلامت رادیو سلامت نیز به مناسب شب یلدا روز سه شنبه، از ساعت ۱۳:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه با حضور یوسف رمضان، دكترای تغذیه و رژیم درمانی با موضوع «تنقلات یلدایی» به بررسی راههای تشخیص تنقلات سالم از تنقلات ناسالم خواهد پرداخت.  

  28 آذر 1395
بخش : فرهنگ
کد خبر: 55960
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز