خشایار الوند درگذشت/ علت درگذشت نویسنده مجوعه های «پایتخت» مشخص شد

خشایار الوند درگذشت,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
نویسنده «پایتخت» و «قهوه تلخ» درگذشت.

خشایار الوند از سرشناس‌ترین نویسندگان سریال‌های تلویزیونی، ساعاتی پیش درگذشت. برزو ارجمند، نخستین کسی بود که خبر تاسف‌بار درگذشت این نویسنده را در اینستاگرام خود منتشر کرد و الهام غفوری، تهیه‌کننده سریال پایتخت هم با تایید این خبر، اعلام کرد خشایار الوند بر اثر سکته قلبی درگذشته است. 

 

خشایار الوند متولد ۱۳۴۶. کار خود را در سینما از سال ۱۳۶۳ به عنوان دستیار و برنامه ریز شروع کرد.

الوند فعالیت در سینما را با نگارش فیلمنامه‌های «مزاحم» و «برگ برنده» هر دو به کارگرداین سیروس الوند (برادرش) را نوشت.اما عمده شهرت او به نگارش فیلمنامه سریال ها و مجموعه های طنز موفق چون «نقطه چین» «شب های برره»؛ «باغ مظفر»؛ «گنج مظفر»؛ «مرد هزار چهره»؛ «مرد دو هزار چهره»؛ «قهوه تلخ»؛ «ویلای من»؛ «شوخی کردم» و «در حاشیه» همه به کارگردانی مهران مدیری؛ «پایتخت»؛ «پایتخت ۳»؛ «پایتخت ۵»؛ «در حاشیه»؛ «پایتخت ۴» و «علی‌البدل» به کارگردانی سیروس مقدم؛ «کمربندها را ببندیم» به کارگردانی مهدی مظلومی؛ «مسافران» به کارگردانی رامبد جوان؛ «دیوار به دیوار» و «دیوار به دیوار ۲» به کارگردانی سامان مقدم باز می گردد.

 

خشایار الوند درگذشت,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

 

علت درگذشت «خشایار الوند» نویسنده مجوعه های «پایتخت» مشخص شد

شراره رخام از خبر ناباورانه فوت این نویسنده مطرح گفت.

 

خشایار الوند درگذشت,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

  9 اسفند 1397
بخش : فرهنگ
کد خبر: 61870
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز