معاون صدای رسانه ملی خبر داد
دبیر خانه دائمی جشنواره بین المللی رادیو تشکیل می شود
تشکیل دبیر خانه دائمی جشنواره بین المللی رادیو

معاون صدای رسانه ملی: دبیر خانه دائمی جشنواره بین المللی رادیو در معاونت صدای رسانه ملی تشکیل شد.

به گزارش صیدنیوز ، حمید شاه ابادی در آیین پایانی چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا گفت همکاران خوب من در رادیو مدیران و معاونان رسانه ملی و مهمانانی که از 14 کشور افتخار میزبانی شان را داشتیم دست به دست هم دادند و چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو پس از وقفه ای چند ساله کار خود را آغاز کرد.
معاون صدای رسانه ملی افزود: اکنون در زمانی که هجمه های گوناگون علیه ماست رادیو در کشور ما با آرامش کار خود را انجام می دهد و از تهدید ها فرصت ساخته است.
وی ادامه داد: اصحاب رادیو به مناسبت 79 سالگی این رسانه در حالی گرد هم آمدند که در 4 دهه گذشته افتخارات بزرگی را برای رسانه ملی به ارمغان آورده اند. همکاران ما در رادیو سعی کردند داشته های این رسانه را در ساختار های مختلف ارائه دهند و جایگاه خوبی بین مخاطبان پیدا کنند.
معاون صدای رسانه ملی گفت: برای آنکه این جشنواره به اهداف بزرگ خود برسد همه تلاش کردند در آستانه پنجمین دهه پیروزی انقلاب جا داشت گامی نو برداریم رادیو اکنون برای جهش بزرگ آماده و مهمترین هدف جشنواره ارتقا کیفیت و کمیت آثار است.
وی ادامه داد: در بخش بین الملل این جشنواره شاهد حضور جدی آثار خارجی بوده ایم و در بخش اجلاس جهانی صدا که بخش پژوهشی جشنواره محسوب می شد شاهد کارهای پژوهشی سطح بالایی بوده ایم.
حمید شاه ابادی درباره تشکیل دبیر خانه دائمی جشنواره رادیو افزود: دبیر خانه دائمی جشنواره رادیو در معاونت صدا تشکیل شده است تا این حرکت مجدانه ادامه پیدا کند و تعامل ما با جهان ادامه پیدا خواهد کرد.
وی گفت: بر روی توانایی خود اتکا خواهیم کرد، بر اساس مطالبی که در بیانیه گام دوم مطرح شده پیش خواهیم رفت و از آخرین تکنولوژی جهانی استفاده و آثار با کیفیتی تولید خواهیم کرد
در ادامه مراسم از رسول شرافتی جانباز 8 سال دفاع مقدس و از نیرو های رادیو تجلیل شد.

 

  4 اردیبهشت 1398
بخش : فرهنگ / بین الملل
کد خبر: 62981
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز