مناظره «هفت» بر سر آرای شهید آوینی/ میرکریمی با جشنواره جهانی فجر به «هفت» می آید

به گزارش صیدخبر، نخستین قسمت از برنامه سینمایی «هفت» در سال 95 امشب 20 فروردین ماه ساعت 23:20 با موضوع بررسی آرای شهید مرتضی آوینی روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

«هفت» به مناسبت روز شهادت این هنرمند، مناظره ای با حضور امید روحانی و وحید یامین پور و اجرای بهروز افخمی برگزار می کند.

رسول صدرعاملی نیز در بخش دیگر برنامه میزبان رضا میرکریمی، دبیر سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر خواهد بود و در آستانه برگزاری این رویداد سینمایی با وی درخصوص تازه ترین اخبار و تحولات این جشنواره به گفتگو می نشیند.

مسعود فراستی نیز در میز نقد خود با حضور وحید امیرخانی، کارگردان فیلم سینمایی «در مدت معلوم» به نقد و بررسی این فیلم کمدی سینمایی پرفروش سال گذشته می پردازد.

هومن سیدی و سعید سعدی، کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی «خشم و هیاهو» نیز میهمانان دیگر «هفت» خواهند بود و با امیرعباس صباغ و سیدسعید هاشم زاده درخصوص این فیلم گفتگو می کنند.

برنامه سینمایی «هفت» با اجرا و تهیه کنندگی بهروز افخمی و میزبانی رسول صدرعاملی و مسعود فراستی هرهفته جمعه شب ها روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

  20 فروردین 1395
بخش : فرهنگ / سینما
کد خبر: 53058
مرجع: صیدا کریمی خبرنگار صیدخبر
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز