پیام تشکر ابوالقاسم طالبی از ریاست قوه قضائیه

به گزارش صیدنیوز، ابوالقاسم طالبی، کارگردان فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» در پی ابلاغ ویژه رئیس قوه قضائیه برای حل مشکل اکران فیلم‌های دفا‌تر تعلیق شده و فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» پیام تشکری صادر کرد.

متن پیام این کارگردان خطاب به آیت الله آملی لاریجانی بدین شرح است:

 

جناب آيت الله آملى لاريجانى

سلام؛

بازكردن گره هاى اهالى فرهنگ و هنر به دست جنابعالى، على الخصوص اقدام اخيرتان درمورد حل اكران فيلم های سينمايی و فيلم «يتيم خانه ايران» مرا ملزم مى كند تقدير و تشكر خود را نسبت به اين عنايت جنابعالى اعلام  كنم و خدا را شاكر باشم به وجود چون شمایی كه مقتضيات هنر و مشكلات هنرمندان را در اين هجوم فرهنگى غرب به درستى درک مى كنيد و با اشارات به هنگام و نگاه پدرانه، نمى گذاريد مهاجمان فرهنگى بر غم نامه هاى ما دست افشانى كنند.

الحمدالله

ابوالقاسم طالبى

 

«یتیم خانه ایران» داستان قحطی و خشکسالی عظیم ایران را در سال‌های 1295 تا 1297 در کوران جنگ اول جهانی و در زمان اشغال ایران به دست قوای بیگانه روس و انگلیس روایت می کند. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته این فیلم از صبح فردا چهارشنبه ۵ آبان ماه با پخش فیلمیران روی پرده سینماها می رود.

  4 آبان 1395
بخش : فرهنگ / سینما
کد خبر: 55212
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز