مجوز 43 کنسرت صادر شد

مجوز 43 کنسرت موسیقی در تهران و شهرستان‌ها طی هفته گذشته از سوی واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.
دفتر موسیقی به نقل از واحد نظارت و ارزشیابی این دفتر، مجوز 43 کنسرت موسیقی در هفته گذشته و در گونه‌های مختلف موسیقی صادر شد. از این تعداد، 23 مجوز برای موسیقی سنتی ایرانی، موسیقی محلی – مقامی و کلاسیک و 20 مجوز برای موسیقی پاپ صادر شده است.
در بین 43 مجوزی که برای این کنسرت‌ها صادر شده است، اسامی بسیاری از گروه‌ها و هنرمندان شاخص موسیقی کشور همچون گروه رستاک، گروه علی اکبر مرادی، سالار عقیلی، وحید تاج، محمد معتمدی با اجرای ارکستر ملی به رهبری فرهاد فخرالدینی در گونه‌های موسیقی سنتی و محلی و بنیامین، محسن یگانه، احسان خواجه امیری، مانی رهنما، سیروان خسروی و ... در موسیقی پاپ به چشم می‌خورد.
بنابر همین گزارش مجوز 25 آلبوم صوتی نیز طی هفته گذشته صادر شده است، که از این میان می توان به آلبوم «قافله سالار» با خوانندگی سالار عقیلی و آلبوم موسیقی کلاسیک «باغ‌های پژمان» اثر هوشنگ کامکار اشاره کرد. «باغ‌های پژمان» در سه موومان برای ارکستر زهی و به پاس خدمات ارزنده موسیقی‌دان و آهنگساز برجسته احمد پژمان ساخته شده است.

  6 دی 1394
بخش : فرهنگ / موسیقی
کد خبر: 51197
مرجع: آنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز