بنیامین با همسر جديدش از ایران مهاجرت کرد / عکس

بنیامین بهادری که به‌تازگی ازدواج دوم خود را رسانه‌ای کرده است، با شایلی ازدواج کرده و گفته می‌شود که همسر دوم او شایلی به زبان هندی مسلط است و احتمال تاثیر او در این تصمیم، دور از ذهن نیست.

خبر مهاجرت بنیامین بهادری به هند، اولین‌بار توسط مصاحبه‌ای که یک سایت با بنیامین بهادری در هند منتشر شد و بنیامین بهادری در فایل صوتی منتشر شده، از احتمال مهاجرت خودش به هند و سکونت در بمبئی خبر داد.

بنیامین بهادری در جواب خبرنگار به این سوال که ممکن است به هند سفر کند، با جوابی خبرنگار را غافلگیر می‌کند. او گفت که احتمال دارد به هند برویم و در بمبئی سکونت کنیم و در همان‌جا به فعالیت خودم ادامه دهم و از طریق واتساپ و تلگرام با طرفدارانم در ایران ارتباط داشته باشم.

واکنش مدیر برنامه‌های بنیامین بهادری
سلیم احمدی، مدیر برنامه‌ها و دوست نزدیک بنیامین بهادری، در مورد مهاجرت بنیامین بهادری به هند گفت: احتمال این اتفاق وجود دارد.

سلیم احمدی ادامه داد: احتمال این‌که بنیامین بهادری به هند مهجرت کند وجود دارد؛ اما این اتفاق دائمی نیست و احتمالا بنیامین بهادری برای اوقات خلوت خود مکانی را در هند برای خود فراهم کند.

سلیم احمدی در مورد احتمال اینکه این تصمصم با دخالت شایلی همسر دوم بنیامین بهادری گرفته شده باشد، گفت که از این موضوع اطلاع ندارم.سلیم احمدی اعلام کرد: اگر مهاجرت بنیامین بهادری به هند اتفاق بیفتد، به احتمال زیاد زمان زیادی در آینده طول بکشد؛ چون کنسرت‌های بنیامین بهادری در ایران تا پایان تایستان ۹۵ برنامه‌ریزی شده‌اند.

بنیامین بهادری که به‌تازگی ازدواج دوم خود را رسانه ای کرده است با شایلی ازدواج کرده و گفته می شود که همسر دوم او شایلی به زبان هندی مسلط است و احتمال تاثیر او در این تصمیم دور از ذهن نیست.

گفتنی است که بنیامین بهادری هم اکنون در فیلم سلام بمبئی که یک پروژه ایرانی هندی است، در حال همکاری دارد.

سلیم احمدی مدیر برنامه‌های بنیامین بهادری، از اجرای قطعه آهنگ سلام بمبئی در کنسرت ۲۳ اردیبهشت بنیامین بهادری خبر داد.

  31 فروردین 1395
بخش : فرهنگ / موسیقی
کد خبر: 53195
مرجع: جنوب
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز