کنسرت مهران مدیری تمدید شد

مهران مدیری پس از اجرا‌ی دورهمی اینبار با برگزاری کنسرت خود در برج میلاد میزبان هوادارانش خواهد بود.

کنسرت مهران مدیری کارگردان و بازیگر قرار است ۳۱ مرداد در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شود اما به دلیل استقبال طرفداران این هنرمند، یک روز دیگر نیز اضافه شد و در تاریخ ۱ شهریور ماه مدیری در دو سانس به روی صحنه می‌رود.

بلیت فروشی کنسرت یکم شهریور از ساعاتی دیگر آغاز می‌شود.

مدیری سال هاست که در کنار فعالیت در حوزه سینما، به هنر اول هم علاقه دارد و چند سال پیش کنسرت برگزار کرد. او آلبوم «از روی سادگی» با موسیقی «بابک بیات» و «فردین خلعتبری» را در سال ۱۳۷۹ منتشر کرد که این آلبوم، چند اجرای کنسرت را در پی داشت.

او همچنین با گروه دارکوب همکاری داشته و آلبومی همراه با حامد بهداد به سرپرستی همایون نصیری با نام «دارکوب» در سال 89 منتشر کرد. تیتراژ فیلم‌سینمایی «هم‌نفس» و سریال‌های «شب‌های برره»، «باغ مظفر»، «قهوه تلخ» و «زعفرانی» از جمله قطعاتی است که مدیری طی سال‌های اخیر خوانده است.

تیتراژ برنامه تلویزیونی «دورهمی» با موسیقی «مهیار علیزاده» آخرین کاری است که از مهران مدیری منتشر شده است که با اقبال دوستداران این هنرمند مواجه شد.

گفته می شود که همکاری مدیری و علیزاده ادامه دار است و این دو مشغول تولید یک آلبوم هستند. قرار است که این کارگردان سینما چند قطعه از آلبوم اخیرش را در کنسرت پیش رو بخواند.

  27 مرداد 1397
بخش : فرهنگ / موسیقی
کد خبر: 63864
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز