صفحه اصلي > فرهنگ > بنیامین بهادری، قربانی دستورالعمل تازه صدا و سیما

بنیامین بهادری، قربانی دستورالعمل تازه صدا و سیما


20 اردیبهشت 1398. نويسنده: admin1
سلبریتی ها در نقش مجری تلویزیونی,اخبار صدا وسیما,خبرهای صدا وسیما,رادیو و تلویزیون
صدا و سیما دستورالعمل تازه‌ای را مبنی بر فعالیت سلبیریتی‌ها فقط در حوزه کاری خودشان تصویب کرده است. اجرای این قانون حضور سلبیریتی‌ها در صدا و سیما را ضابطه‌مند می‌کند.

روزنامه صدا و سیما، پخش نشدن برنامه «ماه ماه» را مربوط به رویکرد جدید معاونت سیما در استفاده از سلبریتی‌ها تنها در حوزه کاری خودشان دانست و نوشت: «تولید و پخش «ماه ماه» به طور کامل متوقف شده است و تلویزیون قصد دارد برای بعد از این، حضور سلبریتی‌ها در قاب سیما را ضابطه‌مند کند.

 

جلوگیری از اجرای بنیامین بهادری در ماه رمضان هم به‌عنوان «گام اول» در این مسیر توصیف شده‌است. باید دید آیا رویکرد تازه معاونت سیما در ادامه حضور چهره‌هایی همچون محمدرضا گلزار، حمید گودرزی، دانیال عبادی، امیرعلی دانایی، پژمان بازغی و دیگر چهره‌هایی که در فهرست گزینه‌های بعدی برنامه‌سازان برای ورود به میدان اجرا قرار دارند هم تاثیری خواهد داشت؟ اما آنچه مشخص است این است که تلویزیون قصد دارد از بازیگران فقط در حوزه کاری خودشان استفاده کند.

 

برنامه  جایگزین «ماه عسل» با نام «ماه ماه» و اجرای بنیامین بهادری، قرار بود از ابتدای ماه رمضان ساعاتی پیش از اذان از  شبکه سه پخش شود.

 


بازگشت