وزیر راه خبر داد:
مذاکره سازمان هواپیمایی برای راه اندازی خط هوایی ایران و آمریکا

وزیر راه و شهرسازی از مذاکره سازمان هواپیمایی کشوری برای راه اندازی خط هوایی ایران-آمریکا خبر داد و گفت: سازمان هواپیمایی برای راه اندازی خط هوایی ایران -آمریکا مذاکره خواهد کرد.

"عباس آخوندی" در حاشیه اجلاس کاپا 2016 در پاسخ به سوالی اظهار کرد: سازمان هواپیمایی کشوری برای راه اندازی خط مستقیم هوایی ایران- آمریکا مذاکرات را در دستور قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون 256 هواپیما در ناوگان هوایی داریم تصریح کرد: از این تعداد 156 هواپیما عملیاتی که عمر طولانی دارند این مسئله باعث شده هزینه‌های تعمیر و نگهداری این هواپیماها افزایش یابد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه برای نوسازی ناوگان به 100 فروند هواپیما بردکوتاه نیاز داریم تأکید کرد: برای مسیرهای برد میانی و بلند نیز 400 فروند هواپیما نیاز داریم که در این رابطه مذاکراتی را با بوئینگ داشته ایم.

وی در پاسخ به زمزمه‌های خرید هواپیمای سوخو گفت: این اخبار فقط شایعه است و هرگونه خرید هواپیمایی توسط سازمان هواپیمایی انجام می‌شود.

  4 بهمن 1394
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 51791
مرجع: انتخاب
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز