پدیده شاندیز و فروش سهام جدید

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تسریع در حل مشکلات پدیده شاندیز گفت: با فروش سهام جدید، اموال و املاک ؛زمینه بازگرداندن پول مردم در پروژه "پدیده شاندیز" فراهم خواهد شد.

موسی‌الرضا ثروتی درگفت وگو با خانه ملت، درخصوص موضوع پدیده شاندیز افزود: در ماه های پایانی سال گذشته 200 تن از نمایندگان مجلس در نامه‌ای از رئیس‌جمهور، رئیس مجلس و وزاری اقتصاد و کشور درخواست رسیدگی به موضوع "پدیده شاندیز" را داشتند و  خواستار فراهم آوردن زمینه بازگرداندن سرمایه‌های مردم شدند.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با توجه به اخبار شنیده شده،نامه ای در این رابطه به استانداری ارسال شده که براین اساس هیئت مدیره جدید تشکیل شده  و این هیئت مدیره باید برنامه ریزی برای فروش سهام جدید و اموال و املاک داشته باشد. فروش سهام جدید و اموال و املاک زمینه بازگردندان پول مردم فراهم خواهد شد.ثروتی با تاکید برلزوم تسریع در تعیین تکلیف رسیدگی به "پدیده شاندیز"،تاکید کرد: در صحن علنی تذکر دادم که رئیس جمهور زمینه بازگرداندن پول مردم در موضوع "پدیده شاندیز" را فراهم کند.

راهکارهای حل مساله پدیده شاندیز

وی افزود: صدور مجوز برای فروش ساختمان و تبلیغات و همچنین پذیرش سهام جدید از سوی هیئت مدیره، فروش سهام و جذب سرمایه گذار از راهکارهای تسریع در بازپرداخت پول مردم در "پدیده "شاندیز است. پروژه ی "پدیده شاندیز" در حدود 2 هزار و ششصد میلیارد تومان پول می خواهد تا کار در این رابطه به سرانجام برسد.

  28 فروردین 1395
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 53154
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز