پرداخت ۹۱درصد از تعهدات موسسه میزان

مدیرعامل بانک صادرات ایران از پرداخت ۹۱ درصد از تعهدات سپرده گذاران موسسه منحل شده میزان از سوی بانک صادرات ایران خبر داد.
اسماعیل لـله گانی در گفت وگو با اخبار بانک با اشاره به ایفای مسئولیت اجتماعی بانک در راستای نظم بخش به بازار پولی کشور گفت: بانک صادرات تا کنون ۹۱ درصد از تعهدات خود در خصوص سپرده گذاران موسسه میزان را انجام داده است و برنامه ریزی مناسی در این راستا انجام شده است.
وی افزود: بانک صادرات در جریان این قبول مسئولیت، هیچ گونه ریسکی را متحمل نشد و به میزان دارایی هایی که از موسسه میزان، تملیک کرد، اقدام به پرداخت تعهدات کرد، در همین راستا، تفاهم نامه ای با بانک مرکزی و هیات تسویه موسسه میزان امضا شده بود که مطابق آن عمل شد.
مدیرعامل بانک صادرات همچنین از تحقق ای پی اس پیش بینی شده سال ۹۴ بانک صادرات ایران خبر داد و گفت: با تلاش ۳۲ هزار پرسنل بانک صادرات و برنامه ریزی های مناسب، ای پی اس پیش بینی شده سال ۱۳۹۴ به طور کامل محقق شد.

  29 فروردین 1395
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 53165
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 1
  • سبزواری | 30/01/1395 - 14:47

    برو بابا برو کدام پول . اگر ضرب و تقسیم کنیم یک سوم پول مردم داده نشده است انهم که داده اند از روی بازپرداخت وام های داده شده میزان بوده که بهابت اصل پول ما داده اند ما که راضی نیستیم حتی یک ریالش. میزان اگر غیر مجاز بود چرا بانک مرکزی یک طرفه منحلش کرد که حالا بیش از یک سال پول ما دست بانک مرکزی و اقایان بماند و خوب استفاده کنند و از روی سود پول اصل پول را بدهند کجای اسلام این را گفته . دولت روحانی باین کار خودشو حداقل در استان خراسان بزرگ خراب کرد انتخابات مجلس نشون داد که اکثرا مخصوصا در مشهد مخالف دولتند و این زنگ خطری است برا انتخابات ریس جمهوری
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز