پرداخت تمامی مطالبات زیر ۴۰ میلیون تومان «میزان» توسط بانک صادرات

مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان‌رضوی آخرین وضعیت موسسه منحله میزان را تشریح کرد.

علی رسولیان در گفتگو با مهر در خصوص پرداخت مطالبات موسسه منحله میزان اظهار کرد: بانک صادرات تمامی مطالبات زیر ۴۰ میلیون تومان را پرداخت کرده است و برای مطالبات بالای ۴۰ میلیون تومان هم به هر نفر ۱۲ میلیون تومان پرداخت شده است.

 

وی با بیان اینکه تا اموال و دارایی های میزان منتقل نشود و به سقف مشخص نرسد بانک صادرات نمی تواند پرداخت سپرده های میزان را آغازکند؛ تصریح کرد: این سقف بستگی به میزان انتقال دارد و تا زمانی که نقل و انتقال صورت نگیرد بانک صادرات نمی تواند سپرده های مردم را پرداخت کند.

 

رسولیان در خصوص زمانبر بودن پرداخت ها به مردم بیان کرد: با توجه به اینکه پرداختی های مردم، تسهیلات و یا املاک هستند، پروسه پرداخت طولانی شده است و موجب شده تا بانک صادرات نتواند سپرده های مردم را پرداخت کند.

 

وی با بیان اینکه هیئت تصفیه میزان و استانداری به فرایند نقل و انتقال املاک میزان نظارت دارند، عنوان کرد: تا این پروسه قانونی طی نشود بانک صادرات نمی تواند مطالبات مردم را پرداخت کند.

 

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسان‌رضوی در خصوص مقدار سپرده های میزان نزد بانک صادرات گفت: هر مقدار که پول به بانک صادرات واریز شود؛ با انتشار اطلاعیه ای آن را به سپرده گذاران پرداخت می کند و در حال حاضر هیچ پولی از مطالبات مردم نزد بانک صادرات نیست.

  4 خرداد 1395
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 53626
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 1
  • حكمت | 6/03/1395 - 19:14

    معني جمله باانك صادرات پرداخت را بر عهده گرفت يعني اين كه پول مردمو بدن نه اينكه مردم در مونده رو ١٥ ماه ميزان اذيت كنه حالا صادرات از اب گل الود ماهي بگيره اگه وجداني هست پول مردمو بدين خسته شديمو بيچاره پول داريم ولي به همين صادرات داريم دير كدد ميديم
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز