رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
نمایشگاه توانمندی های جمهوری اسلامی ایران در قزاقستان – چیمکنت
نمایشگاه توانمندی های جمهوری اسلامی ایران در قزاقستان – چیمکنت برگزار می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از برگزاری نمایشگاه توانمند های جمهوری اسلامی ایران از 12 لغایت 15 مهر ماه در شهر چیمکنت قزاقستان خبر داد.

به گزارش صیدنیوز ، " علی پرزحمت" با اعلام این خبر اظهار داشت : با توجه به اهمیت توسعه صادرات و کسب سهم بیشتری از بازارهای صادراتی دنیا ، سازمان توسعه تجارت ایران  از طریق رایزن محترم ج.ا.ایران در قزاقستان، امور بین الملل اتاق ایران در نظر دارد نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران را از تاریخ 12 لغایت 15 مهرماه 1395 مطابق با 3 لغایت 6 اکتبر 2016 در محل سایت نمایشگاهی شهر چیمکنت در مرکز قزاقستان برگزار نماید.

وی افزود : قزاقستان یکی از بازار های اصلی و هدف صادراتی کشورمان در آسیای مرکزی می باشد و روابط بسیار خوب سیاسی و اقتصادی دوکشور ، وجود راههای دسترسی مناسب جاده ای ریلی ، دریایی و هوایی ، وجود امکانات زیر ساخت های صنعتی معدنی و تجاری و کشاورزی ، قوانین و مقررات روان جهت سرمایه گذاری ، تولید و تجارت ، وجود تعرفه های مناسب گمرکی از جمله امتیازات موجود جهت حضور تولید کنندگان و تجار استان می باشد .

وی همچنین افزود : عضویت قزاقسان در اتحادیه اوراسیا و حذف گمرک بین روسیه ، بلاروس ، قرقیزستان و ارمنستان ،وجود پرتکل های متعدد اقتصادی ، حقوقی و حمل نقل بین دوکشوراز دیگر امتیازات بازار صادراتی این کشور می باشد که تولید کنندگان و تجار استان می توانند با حضور در نمایشگاهها توانمندی و معرفی محصولات تولیدی خود ، سهم بیشتری از بازارهای صادراتی این کشور را از آن خود نمایند.

به گفته این مسئول: استان چیمکنت  یکی از بزرگترین استان جنوبی قزاقستان که در 690 کیلیومتری غرب آماتی و120 کیلومتری شمال تاشکند ، پایتخت ازبکستان واقع شده است.

علاقمندان به حضور در نمایشگاه مذکور با اخذ معرفی نامه از طرف دبیرخانه شورای بازرگانی ایران و قزاقستان از تخفیف بسیار ویژه ای برخوردار خواهند شد.

لازم به ذکر است : اطلاعات کامل مربوط به نمایشگاه مذکور ، نحوه ثبت نام و ارتباط با مجری و برگزار کننده نمایشگاه در سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت به آدرس الکترونیکی qaz.mimt.gov.ir قرار گرفته است.

 -

 

 

 

  25 شهریور 1395
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 54739
مرجع: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز