موافقت زنگنه با یک استعفا/ مقدم از وزارت نفت رفت

 اخباراقتصادی,خبرهای اقتصادی,وزیر نفت

وزیر نفت با صدور نامه‎ای ضمن موافقت با بازنشستگی خودخواسته دکتر محمدرضا مقدم، معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری از زحمات او قدردانی کرد.

در متن نامه بیژن زنگنه خطاب به محمدرضا مقدم آمده است:

 

«اکنون که به اصرار خودتان، به افتخار بازنشستگی نائل می‌شوید، جا دارد که از زحمات و خدمات ارزشمند جنابعالی در طول سالیان درازِ خدمت در صنعت نفت، بویژه در مدت عهده‌داری مسئولیت معاونت مهندسی، پژوهشی و فناوری و پیگیری‌های جنابعالی برای به سامان رساندن قراردادهای پژوهشی مربوط به بخش‌های بالادستی و پایین دستی نفت و نیز ساخت داخل ١٠ خانواده کالاهای اصلی مورد نیاز صنعت نفت، صمیمانه قدردانی و تشکر نمایم.

 

قطعا در آینده نیز کماکان، صنعت نفت از مشورت‌ها و راهنمایی‌های جنابعالی بویژه در حوزه‌های راهبردی برخوردار خواهد شد.»

 

بر اساس این گزارش، محمدرضا مقدم  متولد سال ١٣٣١ شهر تهران دارای مدارک تحصیلی کارشناسی شیمی از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی، کارشناسی ارشد در رشته مهندسی انرژی و دکترای اقتصاد انرژی از دانشگاه تیلبرگ هلند است.

 

مقدم پیش از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در سال‌های ١٣٥٠-١٣٤٩ و ١٣٥٤-١٣٥٣ زندانی سیاسی بوده و پس از انقلاب با حضور در جنگ تحمیلی به مقام والای آزادگی و جانبازی نائل آمده است.

 

وی همچنین چند مقاله و کتاب را ‌ در حوزه نفت و انرژی به رشته تحریر درآورده است.

  9 دی 1395
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 56159
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز