جذب نیروهای رسمی به جم برای همیشه ممنوع شد

شرکت پتروشیمی جم,اخبار اشتغال و تعاون,خبرهای اشتغال و تعاون,اشتغال و تعاون

جلسه هم اندیشی مدیرعامل پتروشیمی جم با مدیران عامل شرکتهای زیر مجموعه و مدیران ستادی جهت هماهنگی و برنامه‌ریزی بهتر زیرمجموعه‌ها تشکیل شد و میرافضلی ضمن برنامه‌ها‌ی توسعه ای شرکت، اصلاح ساختار منابع انسانی استراتژی‌ها‌ی مصوب و اجرا شده را ترسیم نمودند.

مدیرعامل پتروشیمی جم که سابقه مدیرعاملی پتروشیمی خراسان را در کارنامه خود دارد، از همان ابتدا انتقال نیروهای رسمی به پتروشیمی جم را برای همیشه مطلقاً ممنوع کرد و همچنین جذب نیروی رسمی در پتروشیمی جم از سال ۱۳۹۵ و برای همیشه در پتروشیمی جم ممنوع شد. به گفته وی، این مقررات و تصمیمات استراتژیک به تائید هیئت مدیره جم و تائید ارکان تصمیم گیری شرکت رسیده است.

 

با این تصمیم از این پس جذب نیروی قرارداد مستقیم در پتروشیمی جم و شرکتهای تابعه ممنوع است مگر از طریق آزمون و مصاحبه و تائید هیئت مدیره شرکت پتروشیمی جم انجام شود.

 

به گفته این مدیریت در مدت مشابه مدیریت ایشان در پتروشیمی جم صدها نفر بدون آزمون در شرکت جذب شده بودند و اگر این روند تداوم می‌یافت در این شرکت بزرگ ملی، افراد با نفوذ و با تخصص و توان علمی ضعیف وارد شرکت می‌شدند اما از سال ۱۳۹۶ طبق بخشنامه صادر شده و مصوبه هیئت مدیره فقط نخبگان و افراد با ضریب هوشی و توان علمی و اجرایی بالا می‌توانند در شرکت پتروشیمی جم و شرکت‌های تابعه جذب شوند و راه ورود افراد غیرنخبه برای همیشه بسته شد.

 

شرکت پتروشیمی جم طی سه سال گذشته به سرعت روند رو به رشد را بهبود و در تولید، سود آوری و توسعه رکوردهای کم نظیری را ثبت نموده است.

  7 آبان 1397
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 59619
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز