استاندار گلستان : گندمکاران برای ارائه محصول خود به مراکز خرید ، نیاز به معرفی نامه ندارند

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه 110 مرکز خرید گندم در استان آماده خدمت به کشاورزان هستند اظهار کرد: گندمکارانی که مشخصات خود را در سامانه ثبت کرده اند برای ارائه محصول خود به مراکز خرید ، نیاز به معرفی نامه ندارند .

دکتر سید مناف هاشمی تصریح کرد: قریب به 5 درصد از کشاورزان که مشخصات خود را در سامانه پهنه بندی وزارت جهاد کشاورزی ثبت نکردند می توانند با ارائه معرفی نامه ، محصول خود را به مراکز خرید تحویل  دهند.
وی با اشاره به اینکه مراکز پرترافیک ساماندهی خواهند شد ، افزود: کشاورزان می توانند با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان به مراکز خلوت تر جهت ارائه محصول هدایت خواهند شد.
استاندار گلستان با اشاره به کیفیت بالای گندم استان، گفت: باید تلاش کنیم سهمیه تولید آرد در گلستان را افزایش دهیم و از این طریق ارزش افزوده این محصول را جذب نماییم.
لازم به ذکر است کشاورزان گلستانی سطح 385 هزار هکتار از اراضی استان را به کشت گندم اختصاص داده اند و تا کنون 250 هزار تن از گندم کشاورزان گلستانی خریداری شده است و روند خرید ادامه دارد.

  13 خرداد 1397
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 62266
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز