معاون وزیر راه و شهرسازی: لاستیک با ارز دولتی به رانندگان کامیون اختصاص می‌یابد

عبدالهاشم حسن‌نیا,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,مسکن و عمران
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور با اشاره به مشکل تأمین لاستیک، قطعات و تعمیرات کامیون داران گفت: با توجه به برگزاری جلسات متعدد، مقرر شد تا لاستیک با ارز دولتی وارد شده و در اختیار رانندگان قرار گیرد.

عبدالهاشم حسن‌نیا عصر امروز در بازدید از پایانه حمل بار شهرستان مبارکه و دیدار با رانندگان این شهرستان اظهار داشت: در تأمین لاستیک، قطعات و تعمیرات کامیون داران مشکلاتی وجود داشت که با توجه به برگزاری جلسات متعدد، مقرر شد تا لاستیک با ارز دولتی وارد شده و در اختیار رانندگان قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه با تکیه بر اسناد بالادستی خدمات عرضه شده به رانندگان  بهبود می‌یابد، افزود: تا کنون ۵۳۸ هزار نفر از رانندگان و همسرانشان برای استفاده از بیمه تکمیلی ثبت‌نام کرده‌اند.

 

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور با بیان اینکه سازمان راهداری کشور به مباحث معیشتی و مشکلات اقتصادی رانندگان توجه دارد، تصریح کرد: انباشته شدن مشکلات رانندگان از یکسو و وضعیت سخت اقتصادی کنونی از سوی دیگر، اصلاح شرایط را زمان بر کرده است اما ما به دنبال ایجاد تسهیلات قرض الحسنه برای رانندگان و ارائه تسهیلات کم بهره به این قشر هستیم.

 

وی با اشاره به نقش تنظیم گری سازمان راهداری وحمل ونقل در روابط صاحب بار، شرکت و رانندگان گفت: ۹۰ درصد از بار و مسافر در سطح کشور  از طریق جاده حمل می‌شود و مسئولیت سنگینی بر عهده وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.

 

رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جادها ی کشور در بازدید از شهرستان مبارکه پروژه باند دوم محور مبارکه، بروجن، تقاطع غیر همسطح بلوار امیر کبیر و تقاطع غیر همسطح لاو، مجلسی را کلنگ زنی کرد.

  24 مرداد 1397
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 63772
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز