توضیحات رئیس بانک مرکزی درباره زمان پرداخت وام یک میلیونی به مردم

عبدالناصر همتی,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,بانک و بیمه
تا روز قبل از آغاز ماه مبارک رمضان، وام یک میلیون تومانی خانوارهای یارانه بگیر از روش بانک های عامل خود به حسابشان واریز خواهد شد.

عبدالناصر همتی- در پست اینستاگرامی خویش نوشت:به دنبال اقدام اولیه بانک مرکزی در جهت کمک به تقلیل نرخ وام یک میلیون تومانی به خانوارهای یارانه بگیر، از طریق آزادسازی بخشی از ذخایر قانونی بانک ها نزد بانک مرکزی و تعدیل نرخ آن وام ها به ۱۲ درصد امروز در نشست اقتصادی دولت، برقرار شد وام پرداختی به تمامی خانوارهای یارانه بگیر به صورت قرض الحسنه باشد.

 

به این ترتیب با انجام فرآیند ثبت نام و اعلام تقاضای تمایل سرپرستان خانوار، مبتنی بر استفاده از این وام، در پاسخ به پیامک ارسالی وزارت رفاه، انشالله تا روز پیش از شروع ماه مبارک رمضان، وام یک میلیون تومانی خانوارهای یارانه بگیر از طریق بانک های عامل خود به حسابشان واریز خواهد شد.

 

البته بر اساس اعلام قبلی وام قرض الحسنه ۴ میلیون خانوار کم درآمد، طبق تعداد اعضای خانوار آن ها، یک تا دو میلیون تومان خواهد بود. لازم می دانم از همراهی خوب نظلم بانکی در این اقدام مهم قدر دانی کنم.

 

  26 فروردین 1399
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 66918
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز