ارزش روز سهام عدالت به ۱۷ میلیون رسید

ارزش سهام عدالت در 22 تیر 99,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان
سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی ۱۷ میلیون و ۱۸ هزار تومان شد.

سامانه استعلام لحظه ای ارزش سهام عدالت بِروز شد و ارزش سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزارتومانی به ۱۷ میلیون و ۱۸ هزار تومان رسید.

 

به گزارش تسنیم، در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به تفکیک شرکت هاي بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آن ها کرد.

 

این سامانه بار دیگر در پایان معاملات چهارشنبه بِروزرسانی شده است و مشمولان میتوانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام عدالت خود که بر اساس قیمت های پاياني روز گذشته تهیه شده است آگاهی یابند.

 

لازم به ذکر است تنها افرادی که روش مالکیت مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده اند میتوانند جزئیات سهام خود را در سامانه استعلام مشاهده کنند.

 

ارزش سهام عدالت در 22 تیر 99,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان

بر اساس این گزارش افرادی که ارزش اولیه سهام عدالت آنها ۵۳۲ هزار تومان است در پایان معاملات روز شنبه ۲۱ تیر ارزش سهام عدالتشان به ۱۷ میلیون و ۱۸ هزار و ۲۰۴ تومان رسیده است. این رقم در روز کاری قبل ۱۶ میلیون و ۸۵۴ هزار و ۸۶۸ تومان گزارش شده بود که بر این اساس سود ۱۶۳ هزار تومانی طی معاملات شنبه عاید مشمولان سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومانی شده است.

 

  22 تیر 1399
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 67761
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز