امکان مشاهده تعداد سهام عدالت در «روش مدیریت غیرمستقیم» فراهم شد

مشاهده تعداد سهام عدالت در روش مدیریت غیرمستقیم,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان
مشاهده تعداد سهام عدالت در «روش مدیریت غیرمستقیم» امکان‌پذیر شد.

ستاد آزادسازی سهام عدالت با انتشار اطلاعیه ای اعلام‌کرد: مانده دارایی نهایی شرکت هاي سرمایه گذاری استانی به نسبت الباقی مشمولان به روش غیرمستقیم در هر استان، برای کدهای سهامداری تخصیص یافته است.

 

در اطلاعیه روز دوشنبه ستاد آزادسازی سهام عدالت آمده است: در پی اتمام مهلت انتخاب روش مستقیم سهامداری از سوی مشمولان سهام عدالت و طبق اطلاعات دریافتی از سازمان خصوصی سازی، مانده دارایی نهایی شرکت هاي سرمایه گذاری استانی به نسبت باقی مانده مشمولین به روش غیرمستقیم در هر استان به کد بورسی هر یک از این شرکت ها تخصیص یافته و این شرکت ها می توانند کلیه حقوق سهامداری را نسبت به مانده سهام خود در شرکت های سرمایه پذیر اعمال کنند.

 

همچنین میزان سرمایه و تعداد سهام شرکت های سرمایه گذاری استانی و تعداد سهام هر یک از مشمولان سهام عدالت در هر استان که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند، تعيين شده و این مشمولان در صورت داشتن شماره شبای بانکی معتبر و موبایل به نام خود میتوانند به سایت sahamedalat.ir مراجعه و تعداد سهام خود را مشاهده کنند.

 

مشاهده تعداد سهام عدالت در روش مدیریت غیرمستقیم,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان

با توجه به این که هنوز گشایش نماد این شرکت ها در بورس یا فرابورس انجام نشده و قیمت سهام آن ها کشف نشده است، لذا شرکت سپرده گذاری مرکزی ایران (سمات) فقط نسبت به اعلام میزان دارایی (تعداد سهام هر مشمول در شرکت سرمایه گذاری استان خود) اقدام کرده است.

 

بعد از کشف قیمت هر سهم شرکت سرمایه گذاری استانی در بورس، قیمت و ارزش روز هر سهم و جمع ارزش دارایی هر سهام دار، قابل ملاحظه و مشاهده در همان سایت خواهد بود.

  23 تیر 1399
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 67783
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز