امکان فروش ۶۰ درصد سهام عدالت فراهم شد

آزادسازی سهام عدالت,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان
مدیر برنامه ریزی سمات از امکان فروش ۶۰ درصد از سهام عدالت خبر داد.

مدیر برنامه ریزی شرکت سپرده گذاری مرکزی ایران (سمات) اوراق بهادار کشور با اشاره به امکان فروش ۶۰ درصد سهام عدالت از این هفته اظهار‌کرد: افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند نیز میتوانند در سامانه تغییر وضعیت دهند و سهام خود را بفروشند.

 

مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار کشور با اشاره به آزادسازی سهام عدالت از اردیبهشت اظهار‌کرد: این هفته ۳۰ درصد بعدی سبد سهام عدالت قابل معامله است.

 

سید محمدجواد فرهانیان ادامه داد: در دور گذشته به علت آماده نبودن زیرساخت ها مردم به بانک ها و کارگزاری ها مراجعه می کردند و در این مرحله، مراجعه به بانک ها وجود دارد ولی بانک ها از درگاه کارگزاری خود اقدام به فروش می کنند.

 

او اظهار‌کرد: فروش سبد سهام عدالت محدودیت زمانی ندارد.

 

آزادسازی سهام عدالت,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اقتصاد کلان

فرهانیان ادامه داد: افرادی که روش مستقیم را برای دسترسی به سبد سهام خود انتخاب کرده و به کارگزاری های بازار سرمایه معرفی شده اند امکان دارد به حساب بعضی از آن ها پول سهام واریز نشده باشد زیرا همه سفارش ها تکمیل نشد و ناهماهنگی بین بازار پول و سرمایه اتفاق افتاد.

 

او با بیان این که اکنون این ناهماهنگی رفع شده است اظهار‌کرد: کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده و سهامشان را نفروخته اند ولی اکنون به فروش آن نیاز دارند میتوانند در سامانه تغییر وضعیت دهند و سهام خود را بفروشند.

 

فرهانیان ادامه داد: هفته آینده بانک ها زیرساخت هایشان برای قبول سهام عدالت بعنوان وثیقه کارت های اعتباری آماده می شود.

 

 

  18 مرداد 1399
بخش : اقتصادی / اقتصاد ایران
کد خبر: 68069
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز