دادستان بابلسر:
قاتل مامور انتظامی بابلسر دستگیر شد

دادستان شهرستان بابلسر از دستگیری قاتل مامور انتظامی بابلسر در کمتر از 24 ساعت خبر داد.

محسن نوروزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در بابلسر، اظهار داشت: با تلاش بی‌وقفه مأموران نیروهای نظامی و انتظامی استان مازندران و شهرستان بابلسر مظنون اصلی ارتکاب به قتل شهید استواریکم سید محمد عبدی پاشاکلایی بازداشت شد.

وی با بیان اینکه از لحظه وقوع جرم، بررسی این پرونده به صورت ویژه با دستور قاضی پرونده در دستور کار نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بابلسر و استان مازندران قرار گرفت، افزود: پس از بررسی های لازم و انجام اقدامات ویژه پلیس تعداد 4 نفر از مجرمین این پرونده در ساعات اولیه پس از وقوع این حادثه بازداشت و برای تکمیل اطلاعات تحویل محاکم قضایی شهرستان شدند.

دادستان شهرستان بابلسر، با اشاره به اینکه پس از دستگیری این افراد تلاش برای دستگیری مظنون اصلی پرونده ادامه یافت، خاطرنشان مرد: سرانجام پس از ساعت‌ها تلاش بی‌وقفه و مجاهدانه محاکم قضایی و نیروهای نظامی و انتظامی استان مازندران و شهرستان بابلسر محل اختفای مضنون اصلی ارتکاب به قتل شهید استواریکم سید محمد عبدی پاشاکلایی شناسایی و در نهایت در شامگاه پنج‌شنبه با ورود به مخفیگاه وی و در کمتر از 20 ساعت بازداشت و برای سیر مراحل قانونی و تکمیل پرونده تحویل محاکم قضایی بابلسر شد.

استواریکم سیدمحمد عبدی‌پاشاکلایی شب گذشته در پی تماس یک شهروند ساکن بخش بهنمیر شهرستان بابلسر با مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر مزاحمت تلفنی و تهدید به قتل وی و فرزندانش با هماهنگی و دستور ستاد فرماندهی برای بررسی موضوع به سمت محل سکونت شهروند بهنمیری به راه افتادند که در مسیر اعزام به محل مأموریت با مظنون شدن به یک اتومبیل سواری پراید به وی فرمان توقف داد.

در حالیکه برای معاینه مدارک شناسایی راننده و سرنشینان خودرو به اتومبیل ضارب نزدیک می‌شد با اسلحه شکاری 5 تیر قاتل مورد اصابت ناجوانمردانه قاتل قرار گرفت که پس از اصابت گلوله به سینه شهید حافظ امنیت استواریکم سید محمد عبدی پاشاکلایی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر این شهید گران‌قدر ساعت 9 صبح روز جمعه برابر با ششم آذر از مقابل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بابلسر شروع و پس از تشییع در شهرستان بابلسر و پاسگاه بخش بهنمیر برای خاک سپاری در آرامگاه ابدیش به زادگاهش واقع در روستای پاشاکلای شهرستان ساری اعزام می‌شود.

  6 آذر 1394
بخش : حوادث
کد خبر: 50385
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز