واژگونی اتوبوس زائران کربلا در جاده اهواز/ وضعیت 4 مصدوم وخیم است (عکس)

مسافران این اتوبوس زائران کربلا از کشورهای افغانستان، پاکستان و نیز تعدادی از خراسان جنوبی بودند که در این حادثه مصدوم شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: وضعیت جسمی 4 مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس در مسیر اهواز - شوش مساعد نیست.
 
 در حادثه واژگونی یکدستگاه اتوبوس ولوو با 45 مسافر در جاده اهواز - شوش در عصر روز سه شنبه تعدادی مصدوم شدند.

این اتوبوس که از اهواز عازم تهران بود ساعت 16:15 دقیقه عصر سه شنبه حوالی روستای الهایی در جاده ترانزیتی جنوب - تهران و 30 کیلومتری اهواز واژگون شد.

یوسف پریدار چهارشنبه به ایرنا افزود: در این حادثه 31 نفر مصدوم شدند که توسط 12 کد آمبولانس و اتوبوس آمبولانس فوریت های پزشکی از دزفول ، شوش و اهواز به بیمارستانهای نظام مافی شوش و گلستان اهواز منتقل شدند.

وی اظهار داشت: وضعیت جسمی 4 مصدوم این حادثه که به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شده اند مساعد نیست.

افضل زاده رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز گفت: مسافران این اتوبوس زائران کربلا از کشورهای افغانستان، پاکستان و نیز تعدادی از خراسان جنوبی بودند که در این حادثه مصدوم شدند.

مسافران و مصدومان بهبود یافته این حادثه سه شنبه شب در زائر سرای آستان حضرت دانیال نبی (ع) اسکان داده شدند.

جاده اهواز - شوش - اندیمشک به طول 150 کیلومتر از جاده های ترانزیتی کشور می باشد که بخش زیادی از حجم بار بنادر جنوب کشور از این مسیر به تهران و مرکز کشور منتقل می شود.

تکمیلی: 33 نفر مصدوم شدند

 مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریتهای پزشکی خوزستان از زخمی شدن 33 نفر در حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری خبر داد.

رضا رفیعی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: خوشبختانه این حادثه فوتی بر جای نگذاشت. مصدومان حادثه نیز توسط اورژانس خوزستان جهت درمان به بیمارستانهای اهواز و شوش انتقال یافتند.

 

اخبار,اخبار حوادث , سانحه رانندگی

 

اخبار,اخبار حوادث , سانحه رانندگی

 

اخبار,اخبار حوادث , سانحه رانندگی

 

  19 آذر 1394
بخش : حوادث
کد خبر: 50792
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز