۱۰ کشته و زخمی در درگیری خونین بهبهان

معاون فرماندار بهبهان گفت: ‌درگیری بر سر زمین‌های کشاورزی در بهبهان 10 کشته و مجروح برجای گذاشت.

سید مسعود عبدالمطلبی در حاشیه جلسه شورای تامین بهبهان با تایید خبر درگیری بین اهالی دو روستای «گرمز» و «دولت آباد» اظهار کرد: در این درگیری ۸ نفر از اهالی زخمی و ۲ نفر نیز جان خود را از دست دادند.

معاون فرماندار بهبهان با بیان اینکه این اختلاف بر سر اراضی دولتی و تحت مالکیت منابع طبیعی بوده است، تصریح کرد: شایعه مبنی بر اختلاف بر سر الحاق قسمتی از مساحت زمین‌های شهرستان بهبهان به استان همجوار کاملا رد است و هم اینک نیز اوضاع منطقه در آرامش کامل و تحت کنترل است.

حسین ملک فرماندار شهرستان بهبهان خدایی در گفتگو با خبرنگار تابناک خوزستان اظهار کرد: اهالی دو روستای گرمز و دولت آباد از قبل در خصوص کشت در یک قطعه زمین اختلاف داشتند.

وی افزود: فرمانداری بهبهان برای برطرف کردن این اختلاف جلسه ای با حضور اهالی این دو روستا برگزار کرد و طی آن مقرر شد، تا اطلاع ثانوی در این قطعه زمین مورد اختلاف، کشت صورت نگیرد که متاسفانه اهالی به این تصمیم پایبند نماندند.

فرماندار بهبهان گفت: اهالی دو روستای گرمز و دولت آباد بر سر این موضوع اقدام به درگیری مسلحانه با استفاده از سلاح ساچمه ای نمودند که متاسفانه در این درگیری دو نفر کشته و هشت نفر دیگر زخمی شدند.

ملک خدایی عنوان کرد: در حال حاضر آرامش به منطقه بازگشته است و مشکلی خاصی در این زمینه وجود ندارد.

طی ماه های اخیر، هر از چند گاهی اخباری از درگیری های مسلحانه در شهرهای شمالی استان و کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از افراد، بعضاً به دلایل واهی و کم ارزش شنیده می شود که نیاز است تا اقدامی برای برطرف نمودن این مشکل نوسط مسئولان امنیتی استان صورت بگیرد.

  2 بهمن 1394
بخش : حوادث
کد خبر: 51738
مرجع: تابناک
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز