وقوع 19 حادثه ترافیکی پرتلفات

سخنگوی اورژانس کشور، از اعلام وقوع ۱۹ حادثه ترافیکی پر تلفات به مرکز هدایت عملیات بحران وزارت بهداشت در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
مجتبی خالدی با بیان اینکه در ۱۹ حادثه ترافیکی پر تلفات در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰۳ نفر از هموطنانمان مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند، ۱۰ نفر در محل حادثه درمان شدند و ۱۳ نفر نیز قبل از رسیدن عوامل اورژانس، جان خود را از دست داده اند.

وی به برخی از حوادث پر تلفات در۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: در تصادفی که بامداد روز گذشته در محور شیراز - نورآباد اتفاق افتاد، دو دستگاه موتورسیکلت به همدیگر برخورد کردند که بلافاصله آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و در این حادثه، ۲ نفر مصدوم شدند و ۳ نفر نیز جان خود را از دست دادند.

سخنگوی اورژانس کشور همچنین اضافه کرد: بر اثر برخورد دو دستگاه پژو در محور آق قلا استان گلستان نیز، دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و به رغم رسیدن آمبولانس های اورژانس در زمانی کمتر از ۳ دقیقه به محل حادثه اما در این حادثه ۳ نفر مجروح شدند و ۴ نفر نیز قبل از رسیدن عوامل اورژانس فوت کردند.

خالدی تعداد ماموریت های اورژانس هوایی از ابتدای طرح نوروزی از ۲۶ اسفند تا کنون را ۳۹ مورد اعلام کرد و افزود: ۲۴ ماموریت اورژانس هوایی مربوط به حوادث ترافیکی و پر تلفات و ۱۵ ماموریت نیز مربوط به حوادث غیر ترافیکی و بیماری ها بوده است.

وی در پایان تعداد کل ماموریت های موتور آمبولانس ها در کشور از ابتدای آغاز طرح نوروزی تا کنون را ۶۱۶ مورد عنوان کرد.

  2 فروردین 1395
بخش : حوادث / جامعه
کد خبر: 52766
مرجع: مهر
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز