تصادف دو پژو، جان ۵ نفر را گرفت /عکس

رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: بر اثر برخورد دو خودرو پژو پارس و ۴۰۵ در جاده فرعی تنگ ارم دشتستان ۵ نفر جان باختند و ۳ نفر بشدت زخمی و راهی بیمارستان شدند.

سرهنگ جابر پاپری با اشاره به تردد وسائط نقلیه در محورهای استان بوشهر در روز 13 فروردین اظهار داشت: از ساعت شش صبح فردا 13 فروردین تا ساعت 24 این روز تردد کامیون و تریلر در محورهای اصلی استان بوشهر ممنوع است.

وی با بیان اینکه حمل مسافر در قسمت بار وسائط نقلیه باری ممنوع است، افزود: حمل مسافر در قسمت بار وسائط نقلیه باری مانند کامیون، وانت‌بار و کامیونت ممنوع است و در صورت تردد این نوع وسیله‌ها درجاده‌های استان بوشهر متوقف می‌شود.

رئیس پلیس راه استان بوشهر با اشاره به اینکه ترافیک در جاده‌های استان بوشهر روان است، گفت: رانندگان در محورهای استان بوشهر نکات ایمنی و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا دچار سوانح و حادثه نشوند.

وی از ممنوعیت تردد موتور سیکلت‌ها در محورهای مختلف استان بوشهر خبر داد و افزود: تردد موتورسیکلت در محورهای اصلی و فرعی استان بوشهر تا پایان روز 13 فروردین ممنوع است.

پاپری از کشته شدن 5 سرنشین دو خودرو در محور تنگ ارم دشتستان خبرداد و گفت: به سبب بی احتیاطی رانندگان دو خودروی پژو پارس و 405 در محور فرعی تنگ ارم به روستای رودفاریاب دشتستان، 5 نفر کشته و 3 نفر زخمی شدند.

وی با بیان اینکه این تصادف به سبب بی احتیاطی در این محور روی داد، افزود: سرنشینان این دو خودرو بومی منطقه بودند و با جاده «تنگ ارم» و «رود فاریاب» آشنایی کامل داشتند ولی به سبب بی احتیاطی رانندگان، دو خودرو رو در رو با هم بشدت برخورد کردند که جان 5 نفر را گرفت و 3 نفر بشدت مصدوم و راهی بیمارستان شد.
 

 اخبارحوادث ,خبرهای حوادث, تصادف رانندگی

 

 اخبارحوادث ,خبرهای حوادث, تصادف رانندگی

 

 اخبارحوادث ,خبرهای حوادث, تصادف رانندگی

  12 فروردین 1395
بخش : حوادث
کد خبر: 52915
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز