حمله سگ های ولگرد به ورزشکاران در استادیوم آزادی! /تصاویر

سگ ها 3 تا بودند وحشی و غیرقابل کنترل . خیلی تلاش کردم که جلو حمله شان را بگیرم اما نتوانستم آنجا هیچ کسی هم نبود که به کمکم بیاید. اصلا نمی دانم سگ ولگرد چرا باید در استادیوم آزادی باشد و یا چطور یک گشتی چیزی در استادیوم نیست که کمک کند. با سگ ها درگیر شدم و صدمه دیدم.

چند سگ ولگرد هفته گذشته به ورزشکاران نزدیک دریاچه آزادی حمله کردند. یک دونده و یک قایقران روز یک شنبه دور دریاچه آزادی مورد حمله این سگ ها قرار گرفتند.

یک شنبه هفته گذشته در ساعات بعد از ظهر 3 سگ ولگرد به یکی از اعضای مجموعه ورزشی آزادی که دور دریاچه در حال دویدن بود حمله کردند.

حسین یوسف زاده که عضو مجموعه ورزشی آزادی به حساب می آید فرزند خود را برای کلاس های تنیس به استادیوم برده بود . او در زمان تمرین پسرش برای دویدن به کنار دریاچه می رود که این اتفاق برایش رخ می دهد :«پسرم مشغول تنیس بازی کردن با مربی اش بود گفتم دور دریاچه بدوم ... مشغول دویدن بودم که سگ ها به من حمله کردند»

حمله سگ های ولگرد به ورزشکاران در استادیوم آزادی! + تصاویر

هرچند این اتفاق در ساعت 5:20 بعد از ظهر رخ داده اما کسی در مجموعه نبوده که بتواند کمک او بکند:« سگ ها 3 تا بودند وحشی و غیرقابل کنترل . خیلی تلاش کردم که جلو حمله شان را بگیرم اما نتوانستم آنجا هیچ کسی هم نبود که به کمکم بیاید. اصلا نمی دانم سگ ولگرد چرا باید در استادیوم آزادی باشد و یا چطور یک گشتی چیزی در استادیوم نیست که کمک کند. با سگ ها درگیر شدم و صدمه دیدم»

حمله سگ های ولگرد به ورزشکاران در استادیوم آزادی! + تصاویر

زخم ها و آسیب ها وارد شده به دست و گردن و شکم مرد ورزشکار را نگران کرده اما در استادیوم آزادی تجهیزات لازم برای حل مشکل وجود نداشته:« سگ ها بلیزم را پاره کردند و شلورام را همینطور. هم روی پا و هم شکم گردنم زخم شده بود و بالاخره می ترسیدم از اینکه سگ ها هار باشند.»

بی توجهی مسوولان استادیوم آزادی اما این مرد ورزشکار را ناراحت کرده:« من به کمک احتیاج داشتم اما ابزار لازم وجود نداشت. حراست ورزشگاه کارخاصی نکرد و حتی من را به مرکز پزشکی هم منتقل نکردند. مجبور شدم با وسیله شخصی به انستیتو پاستور بروم و مراحل درمانی را پشت سر بگذارم»

حمله سگ های ولگرد به ورزشکاران در استادیوم آزادی! + تصاویر


اما ظاهرا این تنها اتفاق روز یکشنبه نبوده است.یوسف زاده از اتفاق مشابه در همان روز خبر می دهد. یکی از خانم های قایقران هم همان روز دور دریاچه مورد حمله سگ ها قرار گرفت:« این خانم بعد از من دچار حمله سگ ها شده بود . سگ ها گلوی خانم قایقران را گاز گرفته بودند . البته من با شوهرشان صحبت کردم و ماجرای حمله چند دقیقه بعد از حمله به من برای ایشان رخ داده است»

این طور که از ظاهر امر پیداست ، یکی از مصدومین شکایت کرده است و با توجه به قانون بیمه ای که برای حاضران و اعضای استادیوم آزادی وجود دارد این امیدواری هست که مصدومان به حق و حقوق خود بابت صدمات وارد شده برسند.اما همچنان جای سوال باقی است که چطور در یک مجموعه ورزشی 3 سگ ولگرد حضور دارند و مسوولان فکری به حال این سگ ها نکرده اند.

تلاش های عصرایران در تماس با دفتر مدیریت ، دفترحراست و دفتر روابط عمومی مجموعه برای گرفتن پاسخ مناسب در مورد اتفاق مورد نظر بی نتیجه بود.

  24 تیر 1395
بخش : حوادث
کد خبر: 53958
مرجع: خبرداغ
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز