حمله با چاقو در ترمینال جنوب؛حادثه تروریستی نبود/ تصاویر

معاون عملیات اورژانس تهران گفت: بر اثر حمله فردی در ترمینال جنوب تهران یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.

معاون عملیات اورژانس تهران در گفتگو با خبرنگار گفت: بر اثر حمله فردی مسلح به چاقو در ترمینال جنوب تهران یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.

وی در ادامه گفت: هر سه فرد مورد حمله قرار گرفته حادثه ترمینال جنوب به بیمارستان بهارلو تهران منتقل شده‌اند و متاسفانه یک نفر به علت وخامت حالش جان خود را از دست داد.

رئیس پلیس تهران بزرگ در همین رابطه در گفتگو با خبرنگار جامعه خبرگزاری میزان گفت: حادثه ترمینال جنوب تروریستی نیست و این حادثه نزاع بین چند نفر بود.
 
حمله با چاقو در ترمینال جنوب

سردار رحیمی در ادامه گفت: متهم حادثه دستگیر و در اختیار پلیس است.

سرهنگ مرادی در گفتگو با خبرنگار جامعه خبرگزاری میزان با اشاره به وقوع درگیری در پایانه جنوب گفت: در این درگیری یک شهروند کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

رئيس مركز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ در تشریح این خبر بیان داشت: حدود ساعت ۱۷ عصر امروز سه شنبه هفتم شهریورماه فردی به نام "الف. ف" ۳۲ ساله که از صبح برای تهیه بلیط به پایانه جنوب مراجعه کرده و پس از ساعت‌ها موفق به تهیه نشده بود، با کارکنان یکی از تعاونی‌های این پایانه درگیر و با چاقو به آنان حمله ور می‌شود.


وی افزود:در این درگیری مرد مسافر سه نفر را مصدوم کرد که یکی از این سه نفر که مردی ۴۰ ساله بود به علت شدت جراحات وارده به بیمارستان بهارلو منتقل که علی رغم تلاش کادر پزشکی جان خود را از دست می‌دهد.


سرهنگ مرادی بیان داشت: به دنبال این درگیری و با حضور سریع و به موقع ماموران کلانتری ضارب دستگیر و به کلانتری انتقال داده شد.
 
حمله با چاقو در ترمینال جنوب 

  8 شهریور 1396
بخش : حوادث / اخبار داغ
کد خبر: 58871
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز