۷ لنج صیادی در بندرکنگ طعمه حریق شدند/ علت آتش سوزی اتصال برق بود

آتش گرفتن لنج های صیادی در بندرکنگ,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث
اسکله صیادی بندرکنگ در شهرستان بندرلنگه دچار حریق شد.

۷ لنج صیادی شامگاه ۵ شنبه ۲۲ خرداد در اسکله صیادی بندرکنگ در شهرستان بندرلنگه دچار حریق شدند، وسعت آتش‌سوزی به حدی است که هر لحظه امکان سرایت به لنج‌های مجاور نیز است.

 

به گزارش فارس، تعداد زیادی لنج در این اسکله بزرگ صیادی در غرب هرمزگان استقرار دارند.

 

تلاش‌های فراوانی برای مهار آتش‌سوزی از سوی آتش‌نشانی و گروه‌های مردمی در جریان است، اما جنس فایبرگلاس شناور‌ها موجب شده که مهار آتش‌سوزی سخت باشد.

 

به گفته علی نیکویی فرماندار بندرلنگه، آتش‌نشانی‌های منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه، شهرداری بندرلنگه، شهرداری بندرکنگ و آتش‌نشانی فرودگاه بندرلنگه به محل آتش‌سوزی در اسکله صیادی بندرکنگ اعزام شده‌اند.

 

آتش گرفتن لنج های صیادی در بندرکنگ,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث

 

علت آتش سوزی ۷ فروند لنج در بندرکنگ اتصال برق بود

فرماندار بندرلنگه گفت: علت آتش سوزی هفت فروند لنج در بندر کنگ از توابع این شهرستان اتصال برق بود که به سرعت موجب حریق شد.

 

علی نیکویی روز جمعه در گفت وگوبا ایرنا افزود:خدمه لنج یکی از این شناورها دیشب در حال آشپزی بودند که موجب آتش گرفتن آن شناور و شش فروند دیگر از  شناورها شد.

 

وی ادامه داد: در این بندرگاه ۱۶۰ فروند لنج صیادی و ۴۰۰ فروندقایق موتوری پهلو گرفته بود که با تلاش آتش نشانی بندرلنگه، بندر شناس ، فرودگاه و منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه از آتش گرفتن آنها جلوگیری شد.

 

  23 خرداد 1399
بخش : حوادث
کد خبر: 67410
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز