درگیری مرگ‌بار به‌خاطر نگاه چپ منجر به قتل شد/ حکم قصاص قاتل صادر شد

قتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

جوانی که متهم است فردی را به خاطر نگاه چپ به قتل رسانده، در دادگاه قتل را انکار کرد و گفت همدستش که متواری است، مرتکب قتل شده است.

این پسر جوان که در شعبه ۴ دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت، گفته های قبلی خود را درباره ارتکاب قتل انکار کرد و گفت دوستش که حالا فراری است، قتل را انجام داده و در برابر چند نفر هم اعتراف کرده که فردی را به قتل رسانده است. در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده، مادر مقتول در جایگاه قرار گرفت و خواستار صدور حکم قصاص شد. او گفت فرزندم سه میلیون تومان پول همراهش بود و من فکر می کنم متهم به همین دلیل پسرم را به قتل رسانده است. وقتی نوبت به متهم رسید، او اتهام قتل را رد کرد و گفت:من این اتهام را قبول ندارم. آن روز با دوستم، مهرداد، بیرون بودیم که محمود را دیدیم. محمود نگاه چپ به ما کرد و همین هم باعث شد باهم درگیر شویم. من در آن درگیری یک سیلی به مقتول زدم و یک ضربه چاقو با کارد میوه خوری هم به او وارد کردم، بعد مهرداد جلوی من را گرفت و من هم رفتم.

 

بعد از آن دیگر نمی دانم چه اتفاقی افتاد که محمود کشته شد. او حالش خوب و سالم بود. در خانه بودم که من را بازداشت کردند و گفتند محمود جانش را از دست داده است. مهرداد هم با من بازداشت شد، اما بعد از چند روز چون او به طورکلی درگیری را انکار کرد ، آزادش کردند. ولی من از ابتدا حقیقت را گفتم و قبول کردم که با محمود درگیر شدم و حالا من را متهم به قتل کرده اند. وقتی نوبت به وکیل متهم رسید، او گفت:موکل من قتل را مرتکب نشده است، او از ابتدا گفته یک سیلی و یک ضربه با کادر میوه خوری به مقتول زده است، به جز این دیگر کاری با مقتول نداشته و بعد هم زمانی که به خانه رفته، او زنده بوده است، اما در گزارش پزشکی قانونی آمده که مقتول به دلیل تخریب نسج مغزی و آسیب دیدگی شدید جانش را از دست داده است.

 

همچنین ذکر شده که خردشدگی زانو هم در مقتول وجود داشته است درحالی که اصلا موکل من ضربه ای به زانوی مقتول نزده است. این در حالی است که مهرداد بعد از آزادی با وثیقه فرار کرده و دوستانش او را در قهوه خانه ای دیده اند و درحالی که مست بوده گفته فردی را به قتل رسانده است. با توجه به همه شواهد من درخواست دارم مهرداد شناسایی و بازداشت و موکل من هم آزاد شود. ضمن اینکه درخواست دارم از شاهدانی که مهرداد در برابرشان اعتراف کرده که فردی را کشته است نیز بازجویی شود. مادر مقتول درخواست قصاص کرده است و موکل من به قتل اعتراف ندارد و شواهد هم نشان می دهد که او این کار را نکرده است. پدر موکلم او را به سختی بزرگ کرده، او مردی دوره گرد است که به سختی هزینه زندگی فرزندانش را تأمین می کند.

 

بعد از گفته های وکیل متهم، قضات وارد شور شدند. آنها ایرادها را وارد ندانستند و پسر جوان را به قصاص محکوم کردند.

 

  7 تیر 1399
بخش : حوادث
کد خبر: 67596
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز