بازی انتخاباتی شروع شد
تلاش برای معرفی فردی به عنوان گزینه وزارت ورزش / آقای X به دنبال ریاست فدراسیون فوتبال

برخی در تلاش هستند و با تماسی که با هیئت‌های فوتبال داشته‌اند، فردی را به عنوان گزینه وزارت ورزش و جوانان در انتخابات فدراسیون فوتبال معرفی کرده‌اند.

با نزدیک شدن به انتخابات فدراسیون فوتبال که 11 اردیبهشت‌ماه 95 برگزار می‌شود، بازی‌ها یا همان تبلیغات انتخاباتی آغاز شده است. در این بین و پیش از برگزاری انتخابات فدراسیون‌های ورزشی هم، همیشه هستند افرادی که از راه‌های مختلف خود را به عنوان گزینه وزارت ورزش و جوانان معرفی می‌کنند. این بار نیز این اتفاق در آستانه فدراسیون فوتبال رخ داده و برخی در تلاش هستند فردی را به عنوان گزینه وزارت ورزش و جوانان معرفی کنند که این فرد در انتخابات حمایت شود.

این تلاش‌ها مدتی است که آغاز شده و برخی افراد که نزدیک به وزارت ورزش و جوانان هستند، در تماس با هیئت‌های فوتبال، گزینه‌ای که خود را برای حضور در انتخابات آماده می‌کند را گزینه مورد حمایت وزارتخانه معرفی می‌کنند. این فرد یکی از اعضای فعلی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است که در این مدت همیشه در لایه‌های زیرین فدراسیون فوتبال برای حضور در سمت‌های بالاتر تلاش کرده است. هرچند این تماس‌ها به صورت مستقیم از سوی مسئولان وزارت ورزش نبوده، اما این افراد نزدیک به وزارتخانه بوده و در تلاش هستند گزینه مدنظرشان را به جانشینی کفاشیان نزدیک کنند.

این اتفاقات در حالی رخ داده که از یک سال پیش و درست از زمانی که علیرضا اسدی به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال انتخاب شد، برخی او را گزینه وزارت ورزش برای جانشینی کفاشیان معرفی می‌کردند، اما ظاهراً اسدی در حال حاضر گزینه وزارت ورزش نیست و گزینه آنها تغییر کرده است. گویا باید منتظر فردی جدید در انتخابات باشیم، اما اینکه آیا وزارت ورزش و جوانان به صورت رسمی از این گزینه اعلام حمایت خواهد کرد یا اینکه هیئت‌ها حامی این فرد می‌شوند یا نه، مشخص نیست.

اتفاقات عجیب و غریب در این فوتبال و ورزش زیاد رقم می‌خورد. حالا با این شرایط هم مشخص نیست این فرد تا روز 11 اردیبهشت‌ماه گزینه نزدیک به وزارت ورزش و جوانان بماند و کرسی علی کفاشیان را کسب کند یا اینکه اتفاقات دیگری رخ می‌دهد. رقم خوردن چنین مسائلی تا برگزاری انتخابات به هیچ‌وجه عجیب نیست و اکنون نیز نباید از این حمایت‌ها و این تماس‌ها تعجب کرد.

 

  8 اسفند 1394
بخش : ورزشی
کد خبر: 52446
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز