انتقاد اعضای کمیته فنی فوتبال از تصمیمات ساکت/ موج استعفا از فوتسال به فوتبال می رسد؟

محمدرضا ساکت,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, مدیریت ورزش
به دنبال اعتراضات پیرامون حضور ساکت در کمیته فنی فوتسال، برخی از اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال هم به این تصمیم اعتراض دارند.

همزمان با شدت گیری اعتراضات به انتصاب محمدرضا ساکت در کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی شنیده می‌شود برخی از اعضای کمیته فنی فوتبال هم به حضور غیر قانونی ساکت در این کمیته اعتراض دارند.

 

محمدرضا ساکت بر خلاق حکمی که برای حضور در کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی دریافت کرده در کمیته فنی فوتبال حکمی ندارد با این وجود علاوه بر حضور در جلسات این کمیته تصمیم گیرنده اصلی در خصوص انتخاب و انتصاب مربیان تیم های ملی است به طوری که برخی از مربیان تیم های ملی پایه، سرپرستان و مدیران تیم ها با تصمیم شخصی و انفرادی او انتخاب شده اند و سایر اعضا با این تصمیمات مخالف هستند.

 

گفته می شود بعد از استعفای انصاری فرد و شمسایی حالا برخی از اعضای کمیته فنی فوتبال هم تصمیم گرفته اند نسبت به حضور و دخالت ساکت در این کمیته واکنش نشان بدهند. باید دید موج استعفاها که در فوتسال آغاز شده به فوتبال هم کشیده خواهد شد؟

  23 مرداد 1398
بخش : ورزشی
کد خبر: 64786
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز