ارثیه سازمان لیگ برای فرزندان کفاشیان، تاج، عزیزمحمدی و نبی

ارثیه سازمان لیگ برای فرزندان کفاشیان، تاج,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, مدیریت ورزش
آیا می‌دانستید بر اساس بندی که در هنگام ثبت سازمان لیگ در ثبت شرکت‌ها آمده است، اگر هر کدام از این پنج نفر از دنیا بروند، ۲۰درصد کل دارایی سازمان لیگ فوتبال ایران به ورثه آنها خواهد‌ رسید؟

همه می‌دانیم که تمام دارایی‌های مربوط به لیگ فوتبال ایران متعلق به باشگاه‌ها است. منتهی اسناد و مدارک رسمی نشان می‌دهد که در زمان تأسیس مدیران ارشد فوتبال کشور، سازمان لیگ را با استفاده از سرمایه و برند باشگاه‌ها و فوتبال ایران به عنوان شرکتی خصوصی و با سهامدار خصوصی به ثبت رسانده‌اند.

 

اطلاعات رسمی نشان می‌دهد تمام اعضای هیأت مؤسس در همان مقطع نامه‌ای برای واگذاری سهام خود به فدراسیون ارائه دادند اما این نامه در هیچ دفترخانه‌ای به ثبت نرسیده و به همین ترتیب اعتبار قانونی ندارد.

 

اوج ابهام که شاید جامعه فوتبال درباره جزئیات آن خبری نداشته باشند، مربوط به ماده ۲۲ است : «فوت یا محجوریت هر یک از شرکا باعث انحلال مؤسسه نخواهد شد و وارث شریک متوفی و یا ولی محجور می‌توانند به مشارکت خود ادامه دهد.

ارثیه سازمان لیگ برای فرزندان کفاشیان، تاج,اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, مدیریت ورزش

 

  20 اردیبهشت 1399
بخش : ورزشی
کد خبر: 67112
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز