لیگ دسته دوم بسکتبال/ شهرداری نوین گرگان گام اول را محکم برداشت

درنخستین روز از رقابت های بسکتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، تیم 'شهرداری نوین'گرگان در برابر حریف خود به پیروزی رسید.

این تیم شامگاه دوشنبه در اولین دیدار خود از دور رفت رقابت های لیگ دسته دوم بسکتبال باشگاه های کشور از گروه ج، در خانه بسکتبال گرگان به مصاف تیم 'دانشگاه علم و فرهنگ' تهران رفت.
این دیدار در حالی برگزار شد که بیش از 600 نفر علاقمند و هوادار در سالن حضور داشتند و شهرداری نوین با هدایت ساعد کریمی سرمربی خود و با ترکیبی از بازیکنان جوان و بومی با میانگین سنی 18 سال، موفق شد با نتیجه 57 بر 52 به برتری دست یابد.
در دیگر دیدار برگزار شده این رقابت ها ابتدا تیم های 'مانیزان کرمانشاه' و 'قابوس سازه گنبدکاووس' به مصاف هم رفتند که در پایان مانیزان در یک بازی نزدیک و حساس و تنها با اختلاف یک پرتاب 2 امتیازی با نتیجه 69 بر 67 در برابر دیگر تیم گلستانی حاضر در این رقابت ها به برتری رسید.
در نخستین روز رقابت های این گروه تیم 'آریاک تهران' استراحت داشت.
به گزارش ایرنا دور رفت رقابت های بسکتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در گروه ج از عصر دوشنبه با حضور پنج تیم در گرگان آغاز شد و تا صبح روز جمعه ادامه خواهد داشت.
در دومین روز این رقابت ها و از ساعت 16 و 30 دقیقه امروز سه شنبه ابتدا تیم های دانشگاه علم و فرهنگ با مانیزان کرمانشاه' با هم دیدار می کنند و از ساعت 18 تیم های شهرداری نوین و آریاک تهران به مصاف هم خواهند رفت.
در رقابت های امروز تیم قابوس سازه گنبدکاووس استراحت دارد.
در مجموع در رقابت های بسکتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور 18 تیم حضور دارند که در 2 گروه چهار تیمی و 2 گروه پنجم تیمی قرار گرفته اند که پس از پایان رقابت های دور رفت و برگشت، تیم های اول تا سوم هر گروه به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.
در مرحله دوم تیم ها در چهار گروه سه تیمی قرار خواهند گرفت که تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله سوم راه خواهند یافت و در 2 گروه چهار تیمی با هم دیدار می کنند.
بعد از پایان رقابت های مرحله سوم تیم های اول و دوم، 2 گروه به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند و برنده ها به دیدار فینال و بازنده ها به دیدار رده بندی راه می یابند.

  4 آبان 1395
بخش : ورزشی / توپ و تور
کد خبر: 55202
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز