برتری پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان/ تیم برانکو، شاگردان مظلومی را صدرنشین و خوشحال کرد!

تیم پرسپولیس موفق شد در دیدار هفته هفدهم لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان به برتری برسد.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال خوزستان از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال که از ساعت 16:30 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شده بود، با برتری 2 بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. در این دیدار امید عالیشاه در دقیقه 16 و مهدی طارمی در دقیقه 49 برای پرسپولیس گلزنی کردند.

پرسپولیس این بازی را با ترکیب ایمان صادقی، محمد انصاری، لوکا ماریچ، محسن بنگر، رامین رضاییان، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه و مهدی طارمی آغاز کرد و فرناندو دخسوس، محمد طیبی، دانیال ماهینی، موسی کولیبالی، میثم دورقی، حکیم نصاری، رحیم زهیوی، حسن بیت‌سعید، عقیل کعبی، مهدی زبیدی و علی‌اصغر عاشوری نیز ترکیب تیم استقلال خوزستان را تشکیل می‌دادند.

نیمه اول
دقیقه 6:
ارسال احمد نوراللهی را امید عالیشاه با ضربه‌ای روانه دروازه استقلال خوزستان کرد که دخسوس موفق به مهار آن شد، توپ برگشتی را نیز رامین رضاییان به بیرون زد.

دقیقه 13: شوت رامین رضاییان را دروازه‌بان استقلال خوزستان در آغوش گرفت.

دقیقه 16: ارسال احمد نوراللهی از جناح چپ را رامین رضاییان از درون محوطه جریمه استقلال خوزستان با ضربه سر به امید عالیشاه رساند و او با ضربه سر دروازه میهمان آبی‌پوش را باز کرد.

دقیقه 22: شوت محکم احمد نوراللهی از فاصله‌ای دور می‌رفت که در دروازه استقلال خوزستان جای بگیرد، اما تیر دروازه مانع از شادی شاگردان برانکو ایوانکوویچ شد.

دقیقه 23: محسن بنگر با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 24: احمد صالحی با کارت زرد خود حکیم نصاری را جریمه کرد.

دقیقه 32: دانیال ماهینی به دنبال خطای هند در میانه زمین دومین بازیکن اخطاری استقلال خوزستان لقب گرفت.

دقیقه 38: ضربه محسن مسلمان از پشت محوطه جریمه را دخسوس به زحمت و در دو ضرب مهار کرد. او اگر برای مهار توپ برگشتی زودتر اقدام نکرده بود، نوراللهی دروازه‌اش را باز می‌کرد.

نیمه دوم
دقیقه 55: علی‌اصغر عاشوری به دلیل مصدومیت از ترکیب استقلال خوزستان خارج شد و جای خود را به پریرا داد.

دقیقه 49: فرار مهدی طارمی روی پاس محسن مسلمان و تک به تک شدن با دخسوس گل دوم پرسپولیس را رقم زد.

دقیقه 62: ارسال روی دروازه پرسپولیس و ضربه سر پریرا از بالای دروازه ایمان صادقی به بیرون رفت.

دقیقه 64: توپی که در رفت و برگشت پشت محوطه جریمه سرگردان بود، با شوت سرکش فرشاد احمدزاده همراه شد که به شکل خطرناکی از کنار دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

دقیقه 68: ارسال روی دروازه پرسپولیس و ضربه سر حسن بیت‌سعید به شکل خطرناکی از بالای دروازه صادقی به بیرون رفت.

دقیقه 70: حکیم نصاری از بازی خارج شد و سالاروند جای او را در ترکیب استقلال خوزستان گرفت.

دقیقه 77: دخسوس، دروازه‌بان استقلال خوزستان قصد بیرون بردن فرشاد احمدزاده‌ای را داشت که مصدوم شده بود و روی زمین قرار داشت که این مسئله بین دو بازیکن درگیری به وجود آورد تا احمد صالحی، دخسوس را با کارت زرد جریمه کند.

دقیقه 80: رحیم مهدی زهیوی جای خود را به فرشاد جان‌فزا داد.

دقیقه 81: احمد نوراللهی از ترکیب پرسپولیس خارج شد و رضا خالقی فرد جای او را گرفت.

دقیقه 85: امید عالیشاه در ترکیب پرسپولیس جای خود را به علی علی‌پور داد.

به گزارش تسنیم استقلال خوزستان در حالی در این دو بازی دو گل دریافت کرد که تا پایان نیم‌فصل اول فقط چهار گل دریافت کرده بود.

پرسپولیس با این نتیجه 29 امتیازی شد و به رتبه پنجم جدول رسید و با کم کردن تفاضل گل استقلال خوزستان، استقلال تهران را صدرنشین کرد.

  10 دی 1394
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 51330
مرجع: تسنیم
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز