بیرانوند: جدایی‌ام از نفت قطعی است/ نفت با پر‌سپولیس توافق نکرد

د‌ر‌وازه‌بان تیم فو‌تبا‌ل نفت که این روز‌ها بحث پیوستنش به پرسپولیس مطرح شده بود، می‌گوید در راه تهران است اما نه برای پیوستن به پرسپولیس. او می‌گوید جدایی‌اش از نفت قطعی است.

علیرضا بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار، درباره ترک اردوی ترکیه و حضورش در تهران، اظها‌ر کرد: من امشب ساعت 1 بامداد به تهران بر می‌گردم، اما این بازگشتم ارتباطی به مذاکره با باشگاه تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس ندارد،‌ بلکه به خاطر مسائل شخصی و با اجازه کادرفنی به تهران می‌آیم، چون دوروز هم تعطیلی داریم.

وی تاکید کرد: تا به این لحظه هیچ صحبتی مسئولان باشگاه نفت با من نداشته‌اند که به من بگویند که با باشگاه پر‌سپولیس توافق کرده‌ایم و برای مذاکره به باشگاه پرسپولیس آنها برو.

دروازه‌بان ملی‌پوش نفت تهران ا‌ضافه‌ کرد‌: البته با توجه به صحبت‌هایی که میان من و کادرفنی مطرح شده است و آن طوری که باشگاه برای من تصمیم گرفته است، جدایی من از نفت قطعی است، اما آنها صحبتی مبنی بر توافق با باشگاه پر‌سپولیس مطرح نکرده‌اند.

  29 دی 1394
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 51701
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز