داور جنجالی خداحافظی می‌کند

داور جنجالی لیگ برتر که هفته سوم تا پایان فصل محروم شده بود قصد دارد در فینال جام شهداء از داوری خداحافظی کند.
هفته سوم لیگ برتر در بازی صبای قم و گسترش فولاد تبریز که در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد و به تساوی یک بر یک انجامید بابک وسیله بر قاضی این دیدار یک پنالتی به اشتباه برای تیم تبریزی گرفت تا هواداران قمی به وسیله‌بر معترض شوند. پس از پایان این بازی زمانی که این داور به رختکن می‌رفت درگیری لفظی بین او و یک تماشاگر رخ داد که ناظر فدراسیون این صحنه را تماشا می‌کرد و وسیله‌بر که فحاشی کرده بود را تا پایان فصل محروم کرد.

البته این داور زودتر از زمانی که اعلام شده بود به داوری برگشت و دیدار هفته هفدهم تیم‌های قعر جدولی سیاه جامگان و استقلال اهواز را قضاوت کرد. حالا او با گذشت سه هفته از آخرین داوری‌اش در لیگ می‌خواهد دیدار فینال جام شهداء که روز سه‌شنبه هفته جاری بین دو تیم پرسپولیس تهران و صبای قم برگزار می‌شود را سوت بزند و قضاوت این داور جنجالی برای بازی صبا مطمئنا بر جذابیت‌های دیدار تیم علی دایی با پرسپولیس اضافه خواهد کرد.

  4 بهمن 1394
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 51787
مرجع: ورزش3
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز