برگ برنده دست ماست
تاج: سعودی‌ها مجبور به حضور در ایران هستند

رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال گفت: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد برگ برنده دست ماست و عربستان مجبور به حضور در ایران است.

مهدی تاج امشب در پایان بازی دو تیم سپاهان و النصر امارات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تصمیم بر آن شده که اگر میزبانی ایران در چند بازی ابتدایی خوب باشد، AFC عربستان را مجبور به بازی در ایران کند.

وی افزود: از سه روز گذشته همه امکانات در اصفهان و تبریز آماده شده است و نماینده سازمان لیگ به شهرها برای بررسی اعزام شدند.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال بیان داشت: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد برگ برنده دست ماست و عربستان مجبور به حضور در ایران است.

وی در ادامه در مورد اقدامات متقابل ایران خاطر نشان کرد: آن‌ها در جنگ هستند و از این بابت ما دلیل موجهی برای ادعایمان داریم؛ ما نیز اعتراضاتمان را ارائه کرده‌ایم و در این زمینه کارهای زیاد انجام داده‌ایم.

رسول خوروش سرپرست باشگاه سپاهان نیز در جمع خبرنگاران گفت: میزبانی ما مثل قبل خوب بود و هیچ مشکل و بهانه‌ای وجود ندارد.

وی افزود: بازی خوبی بود و بعد از چند بازی که نتیجه نگرفته بودیم، به پیروزی رسیدیم؛ بازیکنان استرس برد داشتند اما آن‌ها در زمین تمام تلاششان را کردند.

سرپرست باشگاه سپاهان عنوان کرد: در نیمه دوم شانس‌های زیادی داشتیم و در پایان بازی بازیکنان بیشتر با هم پاس کاری می‌کردند.

خوروش درباره گزینه‌های سپاهان در مقابل فشارهای عربستان، چنین توضیح داد: اگر ما را مجبور به بازی در کشور ثالث کنند، کناره‌گیری از مسابقات یکی از گزینه‌های ماست.

 

  5 اسفند 1394
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 52371
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز