توقف نابهنگام ذوب‌آهن مقابل لخویا/شاگردان گل‌محمدی صدر را از دست دادند

دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و لخویا در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با تساوی به پایان رسید.

در ادامه هفته دوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18:45 امشب تیم‌های ذوب‌آهن ایران و لخویای قطر از گروه دوم رقابت‌ها در مقابل حدود 5 هزار تماشاگر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان مقابل یکدیگر به میدان رفتند که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

ذوب‌آهن کار را در نیمه اول هجومی آغاز کرد و شاگردان گل‌محمدی در همان اوایل مسابقه می‌توانستند طی دو صحنه در دقایق 2 و 6 توسط کاوه رضایی و علی حمام مقابل حریف قطری به گل برسند که در صحنه نخست، شوت زیبای رضایی را گلر لخویا به اوت فرستاد و در فرصت بعدی، ضربه سر حمام به تیرک دروازه برخورد کرد تا ذوبی‌ها در همان دقایق نخست ناکام بمانند.

در ادامه لخویا بازی را به تعادل کشانده و چند فرصت روی دروازه حریف ایرانی ایجاد کرد که این فرصت‌‌ها نیز از دست رفت.

البته ذوبی‌ها نیز همچنان کار را هجومی دنبال کردند تا در همان نیمه اول گل برتری را به ثمر برسانند که این اتفاق در دقایق میانی نیمه اول رخ نداد.

در دقیقه پایانی این دیدار در نیمه اول لخویا بهترین فرصت را از دست داد و بازیکن این تیم پس از دریبل چند ذوبی‌ توپ را برای نام تائه هی فرستاد که این بازیکن با بی‌دقتی توپ را به اوت زد.

با آغاز نیمه دوم ذوب‌آهن برای تکرار نتیجه دیدار رفت بازی را هجومی آغاز کرد. ذوبی‌ها در دقیقه 55 توسط کاوه رضایی تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت که این فرصت نیز تبدیل به گل نشد. رضایی پس از دریبل گلر لخویا، توپ را به آرامی به سمت دروازه فرستاد که مدافع تیم قطری توپ را از روی خط بیرون کشید.

دو دقیقه بعد لخویا می‌توانست به گل برتری برسد که شوت نام تائه هی با اختلاف بسیار کمی به اوت رفت.

در ادامه دو تیم یک بازی پایاپای را به نمایش گذاشتند هرچند که چند فرصت نصفه و نیمه نیز روی دروازه دو تیم ایجاد شد تا این دیدار سرد و کسل دنبال نشود.

در دقیقه 78 نژادمهدی، مدافع جلو کشیده ذوب‌آهن در حالی که روی یک اتفاق با گلر حریف تک به تک شده بود، با بی‌دقتی توپ را به بالای دروازه لخویا زد.

لخویا در دقایق پایانی روی چند ضدحمله خطرناک نشان داد که این فرصت‌ها نیز از دست رفت تا بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

با این نتیجه ذوب‌‌آهن با 4 امتیاز و به دلیل گل زده کمتر نسبت به النصر عربستان به رده دوم جدول سقوط کرد و لخویا نیز قعرنشین گروه دوم باقی ماند.

یودای یارناموتو از ژاپن قضاوت این دیدار را برعهده داشت. وی به محمد موسی از لخویا کارت زرد نشان داد.

 

  11 اسفند 1394
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 52527
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز