موافقت شفاهی باشگاه ذوب‌آهن با میزبانی عمان به شرط پرداخت مخارج / AFC: کتبی اعلام کنید

روزنامه الریاض عربستان مدعی شد AFC دیشب موافقت باشگاه ذوب آهن را برای میزبانی عمان از تیم فوتبال این باشگاه دربازی مقابل النصر عربستان به شرط پرداخت مخارج سفر پذیرفته است.

پس از آنکه AFC رأی نهایی خود را درباره اختلافات فوتبالی ایران و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا به کشور سوم صادر کرد، عربستانی ها قطر و امارات را برای میزبانی خود انتخاب کردند و فدراسیون کشورمان و باشگاه ها کشور عمان را به عنوان میزبان بازی های خود انتخاب کردند.

روزنامه الریاض عربستان امروز ادعا کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا دیشب از طرف باشگاه ذوب آهن اصفهان موافقت شفاهی را برای میزبانی عمان برای بازی مقابل النصر عربستان را گرفت ولی باشگاه ایرانی شرط کرده است که AFC مخارج سفر 3 روزه اش به عمان را بپردازد. از طرف دیگر AFC از این باشگاه ایرانی درخواست کرده که نامه کتبی ارسال کند.

این روزنامه عربستانی در ادامه نوشت: دو باشگاه تراکتورسازی و سپاهان اصفهان هنوز به طور رسمی از AFC درخواست میزبانی عمان را نکردند و نامه ای از این دوباشگاه ایرانی به AFC نرسیده است.

  12 فروردین 1395
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 52913
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز