ذوب آهن با بردی پرگل صدرنشین شد/ شاگردان یحیی در آستانه صعود

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم بنیادکار ازبکستان به برتری رسید.

در ادامه رقابت های هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰ امروز سه شنبه تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه فولادشهر میزبان بنیادکار ازبکستان بود که این دیدار در پایان با برتری ۵ بر ۲ ذوبی ها به پایان رسید. دانیال اسماعیلی فر(۳)، وحید محمدزاده(۳۴)، مهدی رجب زاده (۵۰) کاوه رضایی(۶۹) و مرتضی تبریزی(۸۷) برای ذوب آهن گل زدند و ساتو مینوری(۷۷) و نورماتوف(۸۹) برای بنیادکار گلزنی کردند.

شاگردان گل محمدی در این دیدار که با استقبال خوبی هم مواجه نشده بود خیلی زود توانستند دروازه حریف را باز کنند و به همین خاطر در ادامه با وضعیت روحی بهتری کار را دنبال کردند. تیم بنیادکار هم در نیمه اول حرفی برای گفتن نداشت و نتوانست نمایش قابل قبولی داشته باشد.

شروع نیمه دوم هم برای ذوب آهن خوب بود و این تیم توانست در دقیقه ۵۰ توسط کاپیتان مهدی رجب زاده به گل سوم دست پیدا کند. در ادامه نیز شاگردان گل محمدی تیم برتر میدان بودند و توانستند در دقیقه ۶۹ با فرار کاوه رضایی به گل چهارم برسند، اما در دقیقه ۷۷ بنیادکار موفق شد با ضربه سر، اولین گل تیم ازبکی را وارد دروازه ذوب آهن کند. تیم ذوب آهن در ادامه بازی توسط کاپیتان تعویضی خود به گل پنجم رسید، اما بار دیگر بنیادکار در دقیقه ۸۹ روی ضربه کرنر موفق به گل زنی شد.

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با این پیروزی ۸ امتیازی شد و از شانس بالایی برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا برخوردار است. تیم بنیادکار ازبکستان نیز ۲ امتیازی باقی ماند.

  17 فروردین 1395
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 53012
مرجع: مهر
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز