مذاکره پرسپولیسی با علیرضا حقیقی

شایعه شده که مدیر برنامه های حقیقی مذاکره ای را برای پیوستن این دروازه بان به پرسپولیس انجام داده است.

بدون شک یکی از نگرانی های برانکو ایوانکوویچ برای فصل آینده پست دروازه بانی در این تیم است.

اشتباهات سوشا مکانی و از یک طرف و اعتمادی که نمی شود به لوبانف کرد از طرف دیگر باعث شده تا برانکو حسابی احساس خطر کند.

سال آینده پرسپولیسی ها علاوه بر لیگ برتر و جام حذفی باید در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا هم حضور داشته باشند و شکی وجود ندارد که وجود یک دروازه بان مطمئن خیال پرفسور را راحت می کند.

این در حالی است که خیلی ها از همین حالا می گویند که علیرضا بیرانوند کارش با پرسپولیس تمام است و فصل آینده درون چارچوب دروازه سرخپوشان قرار خواهد گرفت.اما روز گذشته وقتی خبرنگاران در این مورد از برانکو سوال کردند او این واکنش را نشان داد:«چه کسی با بیرانوند در این مورد حرف زده؟شما یا به حرف های من گوش کنید بیا به شایعات.»

این اتفاق درحالی افتاده است که از گوشه و کنار خبر می رسد که علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی و سابق پرسپولیس چراغ سبز را برای بازگشت به این تیم نشان داده است.

حتی چند وقت پیش خود برانکو هم ابراز علاقه کرده بود که این دروازه بان به تیم برگردد.بر اساس اخبار رسیده مدیربرنامه های حقیقی مذاکراتی را برای پیوستن به پرسپولیس انجام داده است و اصلا بعید نیست که علیرضا که اوضاع خوبی درتیم پرتغالی نداشت دوباره بازی کردن در تیم سابقش را تجربه کند.

حال باید دید که در زمان نقل و انتقالات چه اتفاقی می افتد و پرسپولیسی که بدون شک از سوشا مکانی و لوبانف راضی نیستند کدام دروازه بان را جذب تیمشان می کنند؟

  23 اردیبهشت 1395
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 53489
مرجع: بولتن نیوز
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز