یخ نقل و انتقالات آب شد/مهاجم دیپورتی استقلال در آستانه پیوستن به پرسپولیس

یخ نقل و انتقالات آب شد/مهاجم دیپورتی استقلال در آستانه پیوستن به پرسپولیس
در حالی که فصل جدید رفته رفته به روزهای آغازین خود نزدیک می شود، معضل تیم پرسپولیس در خط حمله هنوز حل نشده و برانکو نتوانسته گزینه مورد نظر خود را برای جانشینی طارمی پیدا کند.

حال بعد از پیوستن شیمبا به گسترش تبریز و ته کشیده شدن مهاجمان ایرانی و خارجی که گزینه های سرخ پوشان بودند، نیم نگاه پرسپولیس به جذب مهاجم خارجی فصل قبل استقلال است.

پروپیچ که فصل گذشته یک فصل کم فروغ را در استقلال پشت سر گذاشت مورد نظر برانکو قرار گرفته و حتی مذاکرات اولیه نیز برای این منظور بین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صورت گرفته است.
پروپیچ هم وطن سرمربی پرسپولیس است و پیش از این هم این دو بارها نشان داده بودند که روابط خوبی با هم دارند و حتی در ضیافت های مشترکی حضور یافته بودند.

مذاکرات اولیه میان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال آغاز شده و در شرایطی که هنوز در این باره مذاکرات ادامه دارد اما به نظر می رسد برانکو گزینه نخست خط حمله اش را پیدا کرده است.

  23 تیر 1395
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 53938
مرجع: الف
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز