جلسه باشگاه پرسپولیس با وکیل مهدی طارمی

اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,مهدی طارمی

باشگاه پرسپولیس برای تشریح جلسه حمیدرضا گرشاسبی با مسئولان ریزه اسپور ترکیه نشستی را با نماینده قانونی مهدی طارمی برگزار کرد. 

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای کاهش جریمه این باشگاه در قبال نقض قوانین بین المللی در انتقال مهدی طارمی از ریزه اسپور ترکیه، به این کشور سفر کردند تا بتوانند تخفیف گرفته و گام مثبتی هم برای کاهش میزان محرومیت این تیم از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی لیگ برتر بردارند.

 

حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از بازگشت به ایران اعلام کرد خبرهای خوبی از نشست با مدیران باشگاه ریزه اسپور دارد. مدیر مرکز اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان نیز در صفحه شخصی خود، خبر از توافق بزرگ باشگاه پرسپولیس با مدیران ریزه اسپور ترکیه داد.

 

پس از اعلام این خبر، حمیدرضا گرشاسبی موضعی متفاوت در پیش گرفت و حاضر به گفتگو در این باره بعد از بازی پرسپولیس با بادران نشد. او تصمیم گرفت همچنان در سکوت خبری، پرونده مهاجم ملی پوش پرسپولیس را پیش ببرد.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس برای آنکه مهدی طارمی را نیز در جریان جلسات فشرده خود قرار دهد از نماینده قانونی این بازیکن خواست تا صبح امروز به باشگاه رفته و جلسه ای را برگزار کنند. از این رو جلسه گرشاسبی با وکیل مهدی طارمی از ساعت ۸:۴۵ صبح امروز در اتاق مدیر باشگاه آغاز شده است تا طرفین به بررسی دقیق این موضوع بپردازند.

  25 آذر 1396
بخش : ورزشی / فوتبال و فوتسال
کد خبر: 59710
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز